reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

agaja5 pytałam właśnie bo ja też leczę się w białymstoku ale nie w krio....co do twoich leków to może jeszcze nie odstawiaj leków?a co bierzesz?Z tego co ja pamiętam to lekarz po pierwszym in vitro mówił że beta powinna być ponad 10, ale u mnie byla 1, znalazłam cos na forum dla Ciebie.A może beta ci odpowiednio nie przyrasta ze względu na wiek??
A myślę że nam wszystkim niedługo się przyda.
NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji)
Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml
10 DPO —- 5 - 50
12 DPO —- 10 - 100
14 DPO —- 20 - 200
16 DPO —- 40 - 400
18 DPO —- 70 - 800
20 DPO —- 140 - 1600
22 DPO —- 180 - 3200
NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period)
3 LP — 5 - 50 mIU/ml
4 LP — 5 - 426 mIU/ml
5 LP — 18 - 7,340 mIU/ml
6 LP — 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 LP — 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 LP — 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 LP — 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 LP — 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 LP — 3,640 - 117,000 mIU/ml
 
reklama
ann ja też miałam bolesny transfer, i to nie wynikało z napięcia, tylko okazało się,że szyjka jest pod kątem i cieżko się doktorowi było dostać...Bardzo bolało, nie dostałam żadnego znieczulenia, i przy crio też mnie to czeka.Ale trudno,10 minut bólu, można przeżyć!Trzeba wtedy myśleć o porodzie;)
 
Witajcie dziewczyny ja juz jestem w domku . Dziekuję wszystkim za kciuki, ale niestety moje przeczucie jak zawsze mnie niezawiodło :no: NIE UDAŁO SIĘ NIE miałam żadnego jajeczka :-:)-:)-( jestem załamana , nie wiem co dalej, czy ktoras z was tak miało ??? a pozniej miałyscie jajeczkowanie ???
 
Mgielko bardzo dziekuje za te dane, rzeczywiscie jakos nie moge tych prochów odstawic, bo jednak wynik nie jest jednoznaczny, ale nadzieja jakoś mnie opuszcza. Jakos wytrzymam do srody i powtórze bete o ile @ nie przyjdzie ale przy prochach pewnie się "nie przebije". Białystok mnie zniechecił (chociaż znajomym się za 2 razem udało) i zdecydowalam się zmienic klinikę, ale jak widac tu tez prawdopodobnie klapa, Faktycznie wiek niestety jest nie do przeskoczenia, wiem że szanse sa małe i czas strasznie ucieka...
 
Agaja a jakie leki bierzesz??Mi przy pierwszym inv okres wyszedł w 12dpt, a 13 rozpoczął się na dobre mimo tego że jeszcze wziełam leki bo nie miałam wyników z krwi...więc różnie to wszystko bywa.
 
Martka
lekarz sam byl zaskoczony, bo w piątek mialam 11 duzych pecherzykow i mail nadzieje ze beda tez jajeczka , a tu lipa.
Powiedzieli zebym poczekala do @ i wtedy do nich zadzwoniala , ale jakos nie widziałam w jego oczach nadzieji
 
Quinie tak mi przykro:-(. Nie rozumiem jak to możliwe? przecież podczas stymulacji sprawdzają czy coś rośnie i w jakim tempie. może faktycznie stymulacja nie taka? jak odbierasz lekarza, jako dobrego fachowca?
 
reklama
QUINNie STRASZNIE MI PRZYKRO...ale wiadomo laczego tak się stało??Co lekarz na to??

A ja dzisiaj postanowilam, ze w przyszłą środę jadę do Wawy o Invimedu....Tylko tak się zastanawiam...bo moj lekarz powiedzial, że 1dc mam zadzwonić do dr R i pogadać, że zaczynam stymulacje i ewentualnie się umówić na wizytę na 2dc...we srodę będę jeszcze przed okresem, bo mam dostać we czwartek...ale będę akurat w warszawie, i chcialbym się stedy spotkać z dr....i tak się zastanawiam, czy dzwonić do dr czy bezposednio do kliniki umowić się poprostu na wizytę....

No i będę tam kupować w aptece Gonal...10 ampułek..orientujecie się jaki koszt??
 
Do góry