reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kinga, Gotadora u mnie w zasadzie blastuś 6 dniowy więc 3 dni różnicy. Jutro 6dpt powinno coś być widać ale sie boje pójść. Bo niby jak z <2 z 3dpt miałaby urosnać. Boje sie ze u mnie już powinna być przynajmniej 4 wtedy. Eh. Myśle o Tobie pozytywnie i szczerze zaciskam&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinus w 6dpt przy blastku juz 2-cyfrowa beta moze byc. U mnie dr mowila ze w 6dpt powinnam miec 10 lub wiecej...sie nie przejmuj bo ona baaardzo szybko rosnie.
 
Milagros, Gotadora wow to bardzo szybko na początku faktycznie. Raz kozie śmierć idę jutro! Lekarz kazał we wtorek ale jak tak piszecie to ja nie wytrzymam do wtorku. Więc poproszę przy okazji trzymania kciuków za dziewczyny trzymajcie tez za mnie&&&&&&:)
 
Witajcie dziewczyny :) nie wiem czy mnie pamietacie , ale pare tyg temu dołączyłam do Was, zadałam parę pytań i więcej się nie udzielałam, ale regularnie was podczytywałam :-).
Piszę , bo myśle że tylko wy mozecie mi poradzic. Od przeszło dwuch tyg przygotowuje sie do I in vitro ( w Niemczech ) biorę 4 x dziennie jakis sprej do nosa-od 21 dnia cyklu, oraz od kilku dni czyli od 3 dnia@ rownież zastrzyk wieczorem, ale to wszystko:szok: Nie kazali mi brac zadnych witamin, mikro, czy makro elementów ???? dziwne prawda. na własna reke biore kwas foliowy, w srodę mam kolejną wizyte i chcem sie zapytac co i jak , ale czy mozecie mi napisac co wy brałyście z początku. z góry dziekuję za pomoc;-)
 
Quinne ja poza zastrzykami brałam suplement dla kobiet przygotowujących sie do ciąży pregnaplus. Więc dobrze robisz ze Łukasz kwas foliowy:)
 
Malinuś trzymam mocno kciuki!!! jutro jest nasz dzień więc na pewno będzie pozytywna beta :tak::tak::tak: &&&&&

Quinnie ja brałam poprzednio wiele witamin, a przy ostatniej stymulacji odpuściłam i brałam tylko kwas foliowy 5mg ( to w PL jest na recepte) , propolis, magnes, koenzym q10. Po transferze zostawiłam tylko folik i zaczełam brać zestaw witamin dla ciężarnych. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale już gdy zaczęłam stymulację zmieniłam żel pod prysznic na bezzapachowy i do higieny intymnej dla kobiet w ciąży, nie farbowałam włosów, nie używałam perfum, maybe I'm crazy ale cóż ... tak mnie naszło
 
Malinuś, Gotadora dziekuję za odpowiedz :) no ja tak sobie myślę, że jutro też kupię sobie magnes a co do reszty, np czytałam ,że jecie orzeszki brazylijskie to spytam sie lekarza w środę
 
Gotadora, jeśli chodzi o crazy, to jest nas dwie :-) Przed stymulacją przestałam używać perfum, nie piłam kawy, stosowałam żel pod prysznic bezzapachowy. Myślę, że to nie ma reguły, ale ja wolałam chuchać i dmuchać na zimne. W sierpniu też sobie podmucham :-D
 
reklama
Do góry