reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

madzialenak - a Tobie gratuluję II trymestru!! Teraz patrzę, że nasze dzieciaczki równo o 7 tyg różnicy mają :)
Jakoś zawsze wydaje mi się, że I trymestr jest bardzo niebezpieczny więc czekam na początek II by odsapnąć jak Ty dzisiaj :-):-)
 
reklama
Domat :-) trzymam kciuki za Twoją wizytę i same dobre wieści :tak:

SonySony :-) jak miło usłyszeć takie dobre wiadomości, niektórym ludziom ślub nie jest potrzebny, inni go bardzo pragną - życzę Ci aby Ten Dzień był pełen słońca i radości - zresztą na pewno taki będzie :tak:

Madzialenak :-) wow, jak to czas szybko leci! zaraz będzie III ;-) ... masz rację jak się za rok spotkamy z naszymi dzidziulkami, będzie na pewno niezapomniane przeżycie, ciekawe jakie będą nasze łobuziaki :-) , tylko wtedy to już pewnie zminimy lokum i znajdziemy inne niebo :-D

Sylwia ... przykre, ale ważne że Tobie nic się nie stało, że jesteś cała i zdrowa i na dodatek w ciąży :-)
 
Madzialenak idziesz jak burza, już II trymestr. Teraz można troszkę odetchnąć i zaczynać powolutku przygotowania.
Gotadora ty to masz chyba jakiś sportowców w brzuszku, taka beta, rany boskie, a może tam więcej siedzi????
Domat mnie piersi aż tak nie bolą, ale jak mnie zaswędzą to jak opętana, aż mój na mnie wrzeszczy że mam się tak nie drapać bo ranki sobie na piersiach porobię. Do wc też jakoś częściej nie latam. Wydzielina jest ale to po luteinie dowcipnie, dr duphaston kazał odstawić, bo za dużo biorę, a i luteinę mam do 2x4 tabl. zmniejszyć. Duphaston już od wtorku odstawiłam, a luteinę od przyszłego tyg zmniejszę, z witamin biorę kwas foliowy 15 mg ale to ze względu na trombofilię, no i femibion natal do 12 tyg ciąży. No i Fraxiparine i acard biorę.
 
sony - chyba już tak będzie do końca ciąży, że będziemy szukać objawów :) Ja teraz też jakoś mniej do wc latam. W 6 tyg potrafiłam nawet dwa razy w nocy wstać a teraz tylko raz.. Mnie lekarz kazał brać 2x2 luteiny czyli rano i wieczorem i 3x2 duphaston. P za tym biorę Femibion, 3x1 nospe, selen+e i Magnefar B6 4xdziennie. Tak mi zalecił na usg serduszkowym więc się stosuję.
 
I u mnie dzisiaj słoneczko od rana zagląda mi w okna. czuć, że już bliżej do wiosny.
A przed pracą, chciałam Wam życzyć miłego dnia.

250171_437712852931686_2049053898_n.jpg
 
Madzialenak, to wlasnie byla taka kawa z mlekiem. jednym z moich podejrzen byl progesteron ale w ulotce nic nie pisza o takowych ewentualnych skutkach ubocznych. A to oznacza ,ze jest go za malo,czy raczej,ze ma dzialanie podrazniajace?

Domat, trzymam mocno kciuki za Twoje usg &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
agapl ani za mało ani za dużo, doktor nie wytłumaczył mi do końca powiedział, że kolor może być od kawy z mlekiem po zielony.
 
Dziewczyny ale tu chodzi ogolnie o efekt progesteronu jako tabletek dopochwowych? Dla mnie to jest istotne bo we krwi mam poziom progesteronu 330 a tabsow nie biore... Moge sie spodziewac plamienia?
 
Hej kochane:)

Oj ja wczoraj z tych wrazen to zasypialam co chwilke mialam popoludniowa, wieczorna i jeszcze nocna drzemke:) Albo nadrobilam ostatnie zaleglosci w spaniu:-)

Agapl - widzisz dziewczyny juz tutaj specjalistki i raz dwa rozgryzly twoje nocne plamki - tutaj lekarz nam juz nie jest potrzebny:-D Dobrze ze sie wszystko uspokoilo ale nie zaszkodzi zebys troszke poodpoczywala...

Sony - widzisz i w koncu przyszla twoja kolej ze wszystko sie uklada... po deszczu zawsze wychodzi slonce... bardzo sie ciesze no i gratuluje:)

Asia - witaj wsrod nas:)

Madzialenak - strasznie ten czas leci - gratuluje rozpoczecia drugiego semestru:-)

Domat - &&&& za wieczorne usg - zobaczysz wszystko bedzie w porzadku


Dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie piekne sloneczna pogoda od rana, niebo niesamowicie niebieskie - wiec jesli komus brakuje sloneczka to przesylam

tulip.jpg
 
reklama
Do góry