reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gotadora - to jakaś beta gigant. Tylko pogratulować pracowitych szkrabów :-)

Malinuś - ja biorę no-spę do dzisiaj. Po transferze dr kazała mi pierwszy tydzień brać nawet jakby nie bolało, później w miarę potrzeby. Ja do dzisiaj biorę 3 nospy dziennie i boję się zmniejszyć dawki. Ale no -spa jest bezpieczna, moja mama całą ciąże ze mną brała no-spę bo miała skurcze i krwawiła. Dopiero na cesarskim cięciu okazało się że było nas dwoje, a mój brat niestety już nie żył :( Niestety to były inne czasy, USG było jedne na całą Warszawę, a nasze tętna nakładały się na siebie.
Ale wracając do tematu - moja mama całą ciążę brała no-spę. I jak widać nie zaszkodziło to mi.
 
reklama
Czesc Dziewuszki,

Kaska, powodzenia na punkcji i zycze owocnych plonow :-)

Asia
, witaj!!!

Mistralka,
femibion natal kupilam w Polsce bo tutaj go nie znalazlam. Maz bral salfazin tez kupiony w Polsce, q10, selen+wit E i wit B12 i kwas foliowy.Te wszystkie specyfiki trzeba zaczac brac 3 miesiace przed in vitro. Kup sobie w sklepie bio suszone morele i orzechy brazylijskie.
Tutaj nie przepisza Ci skierownia na progesteron bo go nie weryfikuja. DOstaniesz jesli sie o niego upomnisz. Ja raz tak zrobilam.Polozna byla zdziwiona ale wypisala.


Wczoraj wieczorem, zauwazylam 2 male bardzo delikatne plamki koloru jasnobrunatnego. Bardzo sie przestraszylam ,na doatek jajniki mnie bola. Na szczescie przez noc nic sie zlego nie wydarzylo, tzn. plamien nie przybylo. Maz mi dzs przykazal 100% odpoczynek. Jakos bede musiala sobie zorganizowac ten dzien.Moze podziergam na szydelku.
Nie wiem jak takie plamienia zinterpretowac a do poniedzialku jeszcze daleko....

MILEGO DNIA DZIEWUSZKI
 
Agapl, ja nie jestem lekarzem wiec nie bede sie tu wymadrzac, ale wiele razy czytalam ze na tym etapie ciazy wystepuja plamienia i to jest cos zupelnie normalnego. To zrozumiale ze sie przestraszylas ale mysle ze musisz byc spokojna. Czytalam tez ze jak krwawieniom nie towarzysza skurcze to tez zle nie jest. A moze zadzwonisz do lekarza?
 
Hi girls :-)

Agapl nie martw się, bo to na pewno nic groźnego, ale poleżeć nie zaszkodzi :-)

u nas kolejny słoneczny dzień :-)

pozdrawiam i życzę dużo słonka!

url.jpeg
 
Heja, witam Was kobitki, a u nas pochmurno:(
Gotadora już niedługo a usłyszysz dwa serducha, ale będzie przeżycie.
Agapl jasne że sobie odpocznij, lepiej dmuchać na zimne. Kiedy idziesz na usg?
Mój M dziś pierwszy dzień do pracy poszedł, tak się cieszę, bo od grudnia jak wrócił z niemcowni to siedział na bezrobotnym bez zasiłku i już się martwiłam. Wszystko się układa:-) jest maleństwo, chłopek ma pracę, jeszcze tylko muszę cywilny załatwić, bo my 8 lat bez ślubu żyjemy. Wiem,że dla niektórych to może być nie do pomyślenia, ale nam jakoś to było do niczego niepotrzebne. Teraz to co innego.
 
Sony, to wspaniala wiadomosc. Wszystko sie uklada. Mezus tez zapewne zadowolony,ze ma prace. Super!!!
Na usg ide w poniedzialek.
 
Hej dziewczynki

Agapl nie martw się, ja miałam 2 razy takie plamienia, kolor kawy z mlekiem, lekarz powiedział, że prawdopodobnie od luteiny. A bajka "SĄSIEDZI" to moja ulubiona :tak:

Gotadora
wow, ale beta, Twoje dzieciaczki szaleją. Super. Tak sobie myślę i nie mogę się doczekać jak za rok spotkamy się w większym gronie z naszymi dzidziusiami. To będzie niezła gromadka :szok:

Sony
cieszę się, że wszystko się u Was układa.

Asia witaj :-)


A ja od dziś zaczynam II trymestr :-)

Miłego dnia dziewczynki
 
reklama
gotadora - ale beta! Tylko pozazdrościć. Masz pewność przynajmniej, że bliźniaki super się rozwijają!

asia - witaj na forum!! Powodzenia !!!

agapl - ja ostatnio też miałam takie dwie lekkie plamki przed usg serduszkowym i któraś z dziewczyn napisała mi, że to może być luteina i tak było. Nic się nie martw bo na pewno wszystko jest ok.

sony - ja wierzę, że zawsze po burzy przychodzi słońce i tak będzie teraz u każdej z nas ;-);-) W końcu zaczęło Wam sie układać, to najważniejsze.

sylwia - smutne to co opowiadasz, miała byś brata bliźniaka.. Ale tak to kiedyś niestety było. Teraz można już zobaczyć tętno serduszka przy 4mm zarodku a kiedyś nawet usg nie było porządnego. Chociaż powiem Ci, że zdarzają się u mnie w mieście lekarze z przedwojennym sprzętem. To właśnie oni powiedzieli mi, że wszystko jest w porządku kiedy nosiłam martwy płód.. :(

A ja dzisiaj mam oczywiście stres od rana. Co chwilę sprawdzam czy piersi jeszcze bolą i wkręciłam sobie rano, że są jakieś mniejsze.. Mam wieczorem kolejne usg. Oby wszystko było dobrze.. Przy moim ostatnim niepowodzeniu to właśnie była pierwsza oznaka kiedy wiedziałam, że płód obumarł, nic mnie nie bolało, kompletnie..
 
Do góry