reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam pytanie czy któraś miała taki przypadek, że półautomatyczna strzykawka nie podała całej dawki mimo, że był płyn? Nie wiem czy się zacięła czy co, ale nie chciała podać 25 dawki. No i zmniejszona została podana czyli 275 :( Gonal F. Próbowałam drugi raz z drugą igłą, ale nici z tego. Tak myślę, że to jest ta dawka, która pani mi wystrzyknęła pierwszy raz zakładając igłę. Bo jak sprawdzałam na podziałce to wychodzi, że zostało 300 ( czyli tyle co po podaniu dawki 300 prawidłowej, a nie 325 (jak przy podaniu dawki 275).
 
reklama
GOTADORA,SONY SONY szczerze gratuluje i zazdroszcsze ze juz po i z takim zakonczenidm :-) u mnie dzis 3 dzien po transferze i jajniki odpuszczaja ale czuje dziwne okresowe ciagniecie albo takie skurcze sama nie wiem..ale uczucie moge porownac do okresowego. spokojnej nocki

moge sie jeszcze pochwalic ze na waletntynki dostalam.od meza cudowna branzoletke z pandory z charmsem na szczescie :-) na zawieszce byla mala dziewczynka ;-)
 
Na mnie już pora.
Życzę Wam kolorowych, długich i błogich snów.

DOBRANOC!!!


stylowi_pl_fotografia_3067704.jpg
 
KINGA ja nigdy nie mialam problemu z gonalem..a mowili ci tak ze jak wstrzykniesz to musisz trzymac 10sekund i wyciagac delikatnie nadal trzymajac jakbys wciskala zeby nie zassalo ci leku spowrotem..kurdewiem.ze nieskladnie to napisalam.ale liczne ze wiesz o co mi chodzi?
 
Romka - dokładnie tak zrobiłam właśnie. Chyba, że coś pomieszałam? Na pewno się świat nie zawali jak wezmę 25 j mniej Gonalu. Biorę jeszcze aż 2 ampułki Pergoveris, a do tego Gonal F 300 ( dzisiaj chyba 275?) No i Gonapeptyl. Więc to i tak końskie dawki. Zresztą i tak już teraz nie mogę zrobić ponownie zastrzyku. Mam robić do 21. A mamy już dużo później.
 
Fusun, super, że będziesz :-D
A synusia nie możesz do babci podrzucić?

Mogę, mogę i tak pewnie zrobię. Tylko czasami "wyskakują" sytuacje nieprzewidywalne albo przewidywalne:-) Jak np.w tym tygodniu - jestem sama z synkiem. Moi rodzice wyjechali, teściowie wyjechali i mąż również wyjechał. I tak sobie siedzę sobie na urlopie, bo są ferie (ale Ty coś o tym wiesz:-)
 
Romka - życzę Ci, żeby ta mała dziewczynka to była naprawdę i żeby spełniło się Twoje marzenie :)

Martka273 - zaciskam mocno kciuki za Twoje usg &&&&&&& i piękną betkę. No i co najważniejsze, żebyś wreszcie mogła się cieszyć, a nie martwić kobieto :tak:


Zmykam spać. Dobranoc wszystkim.
Ja jutro jadę do lekarza na podglądanko pęcholi, więc o kciuki też proszę :tak:
 
Gotadora, Sony - gratuluję :) Piękne betki... Teraz to już czekać tylko na usg :-)

A u mnie 2 dpt i tyle czekania do testowania :no: Najgorsza zawsze ta niepewność...
 
reklama
Do góry