reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kinga, nie powiem, że byłam luźna jak gumka od majtek, ale cała stymulacja, już czwarta, przebiegła bez stresu. Ja tam mogę się kłuć, bo to nic strasznego. Trochę się denerwowałam przed punkcją. Ale pewnie podświadomie stres był większy.
 
reklama
Kinga myślę,że masz rację, ja na dodatek na samą końcówkę stymulacji, a potem transfer i czekanie przygarnełam psa, miałam więc nieprzespane noce i trochę nerwów z nią związanych, bo była chora i co chwila musiałam z nią chodzić na dwór
 
Gotadora - ja się boję, że mój tato mi da w kość ( w zasadzie cały czas daje jakoś). A wyprowadzić się nie wyprowadzę na te 2 tygodnie, bo muszę się nim zajmować. Muszę jakoś wyluzować z nim ( chociaż jak źle dla zdrowia robi to muszę wkraczać). Niestety - starość u niego się odzywa i kiepska pamięć ( brak świadomości jedzenia, brak łaknienia, miesza pory dnia, nie pamięta ludzi, rzeczy itp.) no i to bywa stresujące.
 
dziewczyny myślę,że nie warto robić tej kalkulacji, to jest automatyczne, ogólne pytania, a każda z nas jest inna, ocenę tego może dokonać tylko doktor i to na podstawie wielu badań
 
Adus wierze, ze za jakis czas w tych pokojach zamieszkaja Twoje dzieci:) we wtorek sie dowiesz co i jak, ja mam niedrozne jajowody i endometrioze, do tego podwojna macice wiec na cud tez nie mam co liczyc, cud in vitro juz bardziej, wczoraj znalazlam na stronie nasz bocian jakis kalkulator jakie sie ma szanse na urodzenie dziecka po in vitro i ja mam podobno 20%:(. Kinga a za Ciebie bede trzymac kciuki.

Mi wyszło 18,6% :-(
 
dziewczyny na prawde ten kalkulator niepotrzebny - wyobraźcie sobie np kalkulator na pożyczkę - zawsze znajdzie się taki bank co da pożyczkę nawet w trudnej sytuacji, wszystko zależy od tego co się wpisze w te "rubryczki" , podobnie jest np z uzyskaniem konta w barclaysie - wszystko zależy co się wpisze i nie zależy od prawdziwej rzeczywistości
 
reklama
Do góry