reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

tylko ciężko jest stać obok i patrzeć jak prawie 90 letnia kobieta będzie sprzątać, albo palić w piecu ... czasem mam wrażenie ,że specjalnie to robi,żeby potem mówić jak to się nasprzątała a teraz wszystko ją boli, albo po to,żeby mówić,że jej nikt nie pomaga ... ale wiecie,że seriale są bardzo, bardzo ważne dla starszych ludzi? ona normalnie żyje tym co w serialach, czasem jak coś mi opowiada to ja nie wiem, czy mówi o sąsiadach, czy o tych ludziach z filmu, a raz to jak leciał serial, a my tylko co przyjechaliśmy z Anglii to wyszła do nas jak się odcinek skończył :szok: ... ale podziwiać po prostu, ciekawe jacy my będziemy w takim wieku
 
reklama
Lawendowy Sen trzeba sobie wyobrażać,że dożyjemy, zresztą musimy - kto będzie zajmować się naszymi dziećmi? a wnuki zobaczyć?
 
ale bzduuura ten kalkulator... 8.1%.. a podany problem to tubal damage .. do takich celów nie powinno sie używać żadnych algorytmów.. Ciekawa jestem co za geniusz układał ten algorytm ? przepraszam ale jak dla mnie to jakaś żenada
 
uśmiałam się dlatego postanowiłam Wam wkleić :-D

26664_10151245750644629_352867481_n.jpg
 
reklama
Ale beka :-) zrobilam tą samą symulacje i podalam ostatnią odpowiedz 'No' tj 'No ICSI reccommended'.. i wyszlo ponad 18%, czyli wg nich przy wykonaniu zaplodnienia ICSI skutecznosc spada o ponad polowe:-D:-D:-D ale jaja!! no nie, dajcie mi tego kto tworzył ten kalkulator to go oświecimy i prosze was wogóle się nim nie sugerujcie bo to jakas tandeta
 
Do góry