reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

vane76 - dzięki, już myślę nad Białymstokiem,tylko niewiem którą klinikę wybrać, z netu wiem ,że dr Mrugacz z Bociana jest dobry od ciężkich przypadków, z drugiej strony znajoma leczyła się w Centrum chyba Kriobank i była bardzo zadowolona, jeżeli coś wiecie pomóźcie.
Dziewczyny,które jeszcze się nie zdecydowały, w którym miejscu będą robić in vitro, przestrzegam przed pseudoklinikami, ja byłam przygotowywana Gravidzie w Płocku, miało być u mnie pięknie, kolorowo, standardzik, oczywiście było klasyczne IVF bez żadnych badań, na moje pytanie, że FSH wynosi 11, może zrobić AMH, dr odpowiedział, że norma jest do 12, 5 i żebym się nie przejmowała, tylko trochę się zdziwił, że źle się stymulowałam.
 
reklama
ANOWI32 to ja Ci polecę Bociana i dr.Mrugacza, co prawda ja się leczyłam w Artemidzie, ale Bociana też brałam pod uwagę. Jeśłi chodzi o Kriobank to na pewno jest to dobra klinika (wszystkie 3 są zresztą dobre), ale zapłacisz za cały program 2 razy więcej niż w tych dwóch pozostałych. Więc ja bym wolała zrobić dwa podejścia w Boćku niż jedno w Kriobanku. Najlepiej odszukaj sobie wątki Bociana i Kriobanku w portalu nasz-bocian i tam popytaj dziewczyn o szczegóły.
 
alaT
na metforminie bylam 2lata temu schudlam i unormowalam insulune od tego czasu lekarz mi ja odstawil a dlaczego pytasz ????????wyczytalas cos ciekawego ??????? metformine zazywa sie z tego co wiem to na owulacje ale nie zawsze pomaga bo mi nie pomogla niestety a przy criotransferze to nie slyszalam zeby uzywali jej
 
Anowi - tak trzymaj i nie poddawaj sie. Z klinikami, wynikami, lekarzami - roznie bywa. Niestety lekarza Ci nie doradze bo ja mialam IVF poza granicami kraju, jednak na podstawie tego co slyszalam to jakbym miala sie zdecydowac na PL to tylko Bialystok wzielabym pod uwage. Oni chyba sa najbardziej doswiadczeni w nietypowych przypadkach. Nie watpie, ze uda Ci sie osiagnac wymrzony cel, moja Droga.
 
reklama
Do góry