reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

asia1103: proszę mi się tu nie załamywać, bo i moje wątpliwości się pogłębią.Jesteśmy zdaje sie na podobnym etapie.Napisz coś więcej, kiedy miałaś punkcję? Nie panikuj, musi byc dobrze. I jeszcze jedno dziewczynki: jak Wy liczycie te dni po transferze? Jeśli transfer był w czwartek rano, to rozumiem, ze 1 dpt to piątek, czyli każdy dzień to kolejna doba ? Ściskam wszystkie :)
 
reklama
asia
ja wczoraj mialam 8dpt i tez zrobilam sikanca oczywiscie (jak zwykle jedna krecha) i po co to nie wiem chyba zeby sie bardziej zdolowac :((( przeryczalam chyba z dwie godziny... ale dalej chcac niechcac mam nadziej... bo tez wiem ze wsumie 8dpt to zawczesnie a w klinice powiedzieli mi ze bete mam zrobic dopiero 12dpt o sikancu lekarz nawet nie chce slyszec ... WIEC GLOWA DO GORY I NIC STRACONEGO

hope
Liczy sie od nastepnego dnia po transferze bo wtedy gdzy masz transfer to jest dzien transferu a nastepny dzien to jest pierwszy dzien PO transferze :)))) mam nadzieje ze jakos wyjasnilam

betabeta
oj to tak jak u mnie wczesniej brzuch mnie bolal niby na @ a od wczoraj to tak sporadycznie i chwilowo i tez oczywiscie wpadam w szal ze jak boli to zle a jak znowu nie boli to jeszcze gorzej a jak wczoraj zrobilam ten test to myslalam ze pol lazienki rozwale ale jakos nerwy mi przeszly i trudno jak nie teraz to moze nastepnym razem trzymaj sie cieplutko
 
Kochane nie traćcie nadziei po tych testach w 8-9, czy nawet 12dpt, dopiero badanie z krwi może na 1000% potwierdzić, albo wykluczyć ciąże. Wiem, że gadanie nic Wam nie pomoże, bo sama mam schizy takie, że szkoda nawet o nich pisać ;(.

Mam takie pytanie, bo robi się albo HCG, albo beta HCG- dlaczego są 2 różne testy i czym się różnią? Mają zupełnie inne normy... Ja miałam HCG wynik w 12dpt był 102- może był za niski ;(? Tam są podane normy dla tygodni ciąży tylko nie ma info czy od ostatniej miesiączki, czy od zapłodnienia? Jeśli od miesiączki to lipa moje hcg jest za małe... Czy w przypadku HCG też wynik musi wzrosnąć o 66% w ciągu 48h, lub o 114% w ciągu 72h? Czy ktoś się na tym zna POMOCY!!!
 
hope32 kochana ja miałam punkcję 15.06 a transfer 18.06 z tym że miałam tylko jedno jajeczko 8 komórkowe. Ja się martwię bo mam juz 36 l i lekarz powiedział że mam bardzo niską rezerwę więc sama rozumiesz , u mnie to ostatni moment.Możesz zapytać czemu tak puzno sie zdecydowałam ale do tej pory miałam zbyt popieprzone życie.Pozdrawiam.
 
asia -nie wolno ci tracić nadziei !!!! faktem jest że nie mamy zbyt dużego wpływu na to wszystko i co ma być -to będzie.... jednak trzeba być dobrej myśl. powiem ci że ja miałam 12dpt betę robioną i wyszło mi 33 i też panikowałam że za mała, potem ze za mało przyrasta ....potem (widać w sygnaturce -niestety) i jeszcze dręczyły mnie wyrzuty sumienia że to przez te moje nerwy. Daj sobie jeszcze szansę -a teraz przytulam cię milutko i mam nadzieję ze jeszcze wszystko się ułoży na dobre ;-)
 
Biedna ;/, ja nie wiem co jest z tymi jajowodami?! W pierwszą nieplanowaną ciąże zaszłam bez żadnego problemu i oczywiście na szczęście, wszystko przebiegało bardzo prawidłowo, ale byłam bardzo, bardzo, bardzo młoda... Jak po 8 latach od porodu zaczęliśmy się znów starać tym razem świadomie, to się zaczęły takie kwiatki...
MEG czy te badania co robisz dadzą odpowiedź na pytanie dlaczego poroniłaś? Dlaczego nie masz mrożaków, miałaś mało komórek czy mało się zapłodniło i przetrwało?
iniia - przepraszam cie że długo nieodpisywałam bo rzadko teraz tu zaglądam:( nic ciekawego się narazie u mnie nie dzieje.Czekam na wyniki. Mam nadzieje. że dadzą odpowiedź dlaczego poroniłam. Taki przynajmniej jest plan. Mrozaków nie ma bo 2 się tylko zapłodniły.Niestety.....
 
asia1103: no czyli jestem "dzień przed Tobą" z punkcją. Transfer miałam po dwóch dobach dwóch maluchów.Też się martwię. Ja mam co prawda 32, ale okazało się, że z moją rezerwą tez coś nie tak. W dodatku nie wiem, czy kolejne podejście będzie :( A czekałam dotąd, bo jestem głupia i tyle. Już po ostatniej pozamacicznej powinnam była wziąć się za in vitro, to czekałam nie wiem na co, chyba na cud, głupio myśląc,że in vitro wyjdzie i już. Też mam schizy.Też dziś zrobiłam sikańca (po Twoim) i jedna wielka biała plama, płacz i rozczarowanie. Dziś 10dpt a jestem najsmutniejsza osobą pod słońcem. ..
 
Babolki moje kochane ja tam mocno za Was cały czas zaciskam i mam nadzieje, ze za kilka dni te Wasze I kreski zamienią sie w II i beta to potwierdzi ....nie dołowac mi sie i nie tracic nadzieji....wiem ze łatwo mi sie pisze ale niedługo ja tez to bede przezywała ...musimy sie wspierac i być twarde!:-)
 
reklama
Witam,
Podczytuję was dziewczynki tak po cichutku, bo mam planowane IVF na sierpień, i pewnie dla mnie za wcześnie na ten wątek, ale może pomożecie mi jakoś ten czas przetrwać, tym bardziej, że to mój pierwszy raz i jeszcze jestem tak głupiutka i wielu rzeczy jeszcze nie wiem. Przyjmiecie mnie do siebie?

Pozdrawiam i trzymam za was wszystkie kciuki
 
Do góry