reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

właśnie odebrałam wyniki swojej betki
z 10 dpt 19.81 mlU/ml a normy na wyniku mam 1 tc 5.8 - 71.2
2tc 9.5 - 750

i oczywiście czekając na sobotni wynik, znalazłam inne laboratorium i zaraz z rańca dzisiaj, czyli w 12dpt zrobiłam jeszcze jedną betkę i wynik to 23.22
a norma jest napisana 9 - 130 ciąża 3-4 tydz.
Myślicie że jest dobrze? Już za późno żeby do kliniki dzwonić dlatego muszę się uzbroić w cierpliwość do jutra
 
reklama
Witam kobietki

U mnie dzis 14dpt.

Samopoczucie prawie bez zmian,oprocz tego,ze padam na twarz po pracy,dzis musialam sie zdrzemnac po obiedzie.Probowalam walczyc,ale nie dalo rady ;-) Glowa mnie boli prawie codziennie,ale staram sie nie brac zadnych tabletek.No i pachwiny tak dziwnie ciagna,szczegolnie lewa.

Umowilam sie dzis do gina.Wizyta 5 kwietnia,oczywiscie prywatnie(normalnie w Norwegi robia usg w 8 tyg.ciazy).Najpierw jednak lekarz ma do mnie zadzwonic,bo nie wiem czy przypadkiem nie bedzie za wczesnie na 1 usg.
Martwie sie troche,czy dzidzia wybrala sobie odpowiednie miejsce na zadomowienie.No i czy wogole bedzie wszystko ok.

Pozdrawiam Was dziewczyny i dziekuje za gratulacje,mam nadzieje,ze wszystko juz bedzie pewne w nastepnym tygodniu:tak:
 
czarnykot - Gratulacje :))) Teraz trzeba tylko odpoczywać:)

Ja dziewczyny leczę się w provicie w Katowicach - czy któras z was leczy się tam może, Macie jakieś opinie do podzielenia się :) Bo ja na początku byłam zadowolona a teraz mam przeczucie że tam wszystko idzie taśmowo - następna, nastepna .... itd... I nie mówię tego dlatego, że już dwa razy mi się nie udało... Po prostu nie jestem przekonana czy oni robią wszystko żeby faktycznie Ci pomóc..
 
myszka28 kochana nie szalej, poczekaj cierpliwie, brak objawów czasami są nalepszym objawem, każda z nas inaczej to przechodzi. trzymam mocno kciuki;-) będzie dobrze:-)

lolitka200 w jakiej dawce brać Q10? kupiłam dzisiaj opakowanie 30 kapsułek 60 mg. czy eMkowi też dawać?

eweli1982 ja niestey kochanie ci nie pomogę, bo nie znam się:zawstydzona/y: ale bądź dobrej myśli

czarnykot dasz rade, głowa przejdzie a dziidza zostanie tam gdzie trzeba. może za bardzo się forsujesz? coprawda mówią żeby w ciąży żyć normalnie ale skoro czujesz zmęczenie to odpuść i odpoczywaj, wkońcu teraz musisz dbać o was dwoje:-)

klaudia ja nie leczę się tam gdzie ty ale myślę że każda klinika to trochę masówka, bo dla nich to rutyna, my byśmy chciały czuć się wyróżnione a niestety, pacjętka to pacjętka i już. a na jakim etapie jesteś?
 
Ostatnia edycja:
Ale jestem w szoku. Dziś 11 dc byłam na usg i pęcherzyk 18 mm. SZOK...
Zawsze owulację mam 15-16 dc a tu taka niespodzianka. A zastanawiałam się nad wizytą w środę? Prawie przegapiłabym owulację. Robiłam dziś LH i z niego wynika że w środę pęknie albo go już na usg nie będzie. Transfer chyba jeszcze w tym tygodniu - niezła niespodzianka
eusa_dance.gif


Dziewczyny prześlijcie trochę wirusków ciążowych żebym mogła się od WAS zarazić :tak:
Chcę nałapać jak najwięcej :angry:

dorocia gratuluję jajeczek...
Niby dziś w klinice luźno ale do oddania krwi to jeszcze takiej kolejki nie widziałam:eek:
 
Ostatnia edycja:
dorocica mam jutro wolne wiec zamierzam pospac :tak: no a co do forsowania,to pracuje 8 godzin dziennie,ale uwazam na siebie i obijam sie od czasu do czasu ;-)
 
dorocica - ja dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne i mam je zacząć brać od pierwszego dnia okresu. Czyli za jakiś tydzień - a póżniej po trzech tygodniach mam przyjść na USG .... a póżniej to szczerze nie wiem jak długo będzie trwała cała ta procedura, ale powiedział mi że w drugiej połowie maja będzie transfer. Strasznie się denerwuje już na samą myśl... I zastanawiam co jeszcze mogę zrobić żeby się udało- chociaż wiem, że chyba wiekszości nie zależy od nas...
 
klara81 no to pięknie, super się cieszę , ale się dzieję oj się dzieje:-)w której Ty jesteś w klinice? bo juz mi się miesza wsio:zawstydzona/y:

czarnykot :happy2:

klaudiaa to ty dopiero począteczek:-) jeszcze troszkę przed Tobą, ale dlaczego i po co się tak denerwujesz?? właśnie jedno co możemy zrobić to być spokojne, wyluzowane, wręcz zrelaksowane i tego ci życzę. a jeszcze jedno, pozytywne myślenie jest bardzo ważne:-)

ja jestem szczęśliwa. robię co mogę ale niewiele mogę więc ... czytam książki, sadzę kwiatki w ogródku i czekam. czas pokaże a ja wiem że będzie dobrze. bo przecież wszystkim nam się wkońcu uda:-)
 
reklama
Do góry