reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mirela02.. To wszystko normalne oznaki!! Uwierz mi jak juz wyzej napisalam mialam i dalej mam to samo a dzisiaj jeszcze w nocy mialam bol jajnika. Dzwoniac do lekarza powiedzial mi ze takie dolegliwosci sa normalne w I trymestrze po procedurze in vitro. Trzymam kciuki, musi byc dobrze!!! :)
 
reklama
malgosiak
mam do ciebie takie pytanko z innej bajki :)) jak napisac tekst pod ta kreseczka jak ty masz :))) bo nie mam zielonego pojecia a boje sie ze cos popsuje :))) z gory dziekuje tylko sie nie smiej ze mnie :)))
 
Mi mi... Jak sie zalogujesz u gory wchodzisz w Panel kontrolny, z boku po lewej stronie masz Edytuj sygnaturę i wpisujesz tam co chcesz sobie i to wlasnie bedzie tym podpisem w twoich postach. :)
 
Ostatnia edycja:
mloda

no w koncu zes sie odezwala. widzialam zdjecia blizniakow na nk. zaczepiscie. dobrze sie czujesz? jak maluchy?
gadaj troche no
 
mi mi ja póki co biore encorton , a później bedę brać clexane - nie wiem czy tak to się pisze ? piszesz , ze masz 12 dc. a ja dziś mam 13 :) więc bardzo blisko jesteśmy haha , u mnie dzień transferku wypadnie zapewne koło 19-20 d.c a czemu u ciebie dopiero za 2 tygodnie - czy masz takie długie cykle ? crio robi się jakieś 5 dni po pęknięciu pęcherzyka więc może jednak wystartujemy razem :) ? dziś idę do gina żeby zobaczył jak ten mój pecherzyk rośnie i czy ładnie peknie . A jeśli chodzi o ten podpis na dole to wchodzisz w ustawienia na górze i z boku po lewej wchodzisz w edytuj sygnaturkę i już ....spoko ja tez nie wiedziałam na poczatku jak to się robi hahahah
 
malgosiaka
dzieki sliczne :)))

dodora
ze mnia jest troche gorzej bo mam PCO i zadko mam owulke :((( wiec dostalam lek na przyrost endometrium a o owulce nic mi nie mowili, w piatek jade do gina wiec wtedy pewnie sie dowiem kiedy transfer. Ale fajnie by bylo jak bysmy wystartowaly razem przynajmniej razniej :))))a i dzieki za info do tego podpisu siedzialam pol dnia nad tym ale w zyciu bym nie doszla do tego he he he

a mam jeszcze pytanko ty wczesniej tez mialas clexane podawana bo w piatek mam zamiar sie spytac o nia lekarza bo slyszalam ze coraz czesciej podaja ja pozdrowka i napisz co u gina
 
Hej!
Lolitko dziękuję u nas wszystko ok. chłopaki rosną jak na drożdżach i ważą już prawie po 8 kg :) kręgosłup mi siada od ich noszenia, teraz się zęby zaczynają i mamy non stop histerię...a tak ogólnie to jestem strasznie szczęśliwa że ich mam
A co u ciebie?
Mi mi ja brałam clexan od momentu transferu zarodków do 12 tyg potem miałam przerwę na 5 tyg i kułam się do końca ciąży...w moim przypadku się sprawdził
Pozdrawiam
 
hej martyna
po pierwsze to wielkie gratulacje a raczej podwojne :)))oj zebym ja sie tak doczekala :))) a po drugie mam pytanko tylko mi tak glupio... za pierwszym razem udalo Ci sie in vitro???? przepraszam ze tak pytam...
ale chodzi mi o clexane czy przepisana mialas przy pierwszej probie czy moze przy criotransferze ??? a jakie ma zastosowanie ta clexana przy in vitro ??? (wiem ze ogolnie przeciwzakrzepowo ja podaja) dzieki za wczesniejsza odpowiedz pozdrawiam
 
Mi mi dzięki. tak udało nam się przy pierwszej próbie,a clexan jest po to by organizm nie odrzucił zarodka czyli łatwiej mówiąc żeby nie doszło do poronienia...tak mi wytłumaczyła moja doktor...chodzi o przepływy do końca nie rozumiem ...ale ważne że działa :)
bralam również steryd medrol...do tego magnez,calcium duo,luteinę,duphaston...troszkę tych leków było
 
reklama
Dziewczyny po udanym transferku jak dlugo jeszcze przyjmowałyscie leki. Mi lekarz kazal przyjmowac te leki do srody do wizyty u niego. Myslicie ze to jest ok??
 
Do góry