reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Małgosiaka, aa to Ty miałas na myśli ból głowy wcześniej, od leków wyciszających i stymulujących a ja zgłupiałam że bierzesz je teraz po transferze
 
reklama
malgosiaka
super wiec trzymam kciuki za jutro :))) bedzie ok. a jak juz dwie kreseczki wyszly na tesciku to musi byc ok :)))

jak Was tak czytam to az zazdroszcze ze Wy juz po transferach, bo mnie cos zaczal sie czas dluzyc :(((( pozdrawiam
 
Jutro mam transfer. Wszystko albo nic bo rozwijają się tylko dwa zarodki. Podajemy dwa i nic nie zostanie na ewentualne crio. Trzymajcie dziewczyny kciuki i wysyłajcie pozytywne myślokształty. My jesteśmy na granicy wytrzymałości....
 
Myszelina trzymam kciuki za transfer będzie dobrze.
anja wychodzi na to że transfer miałyśmy w ten sam dzień też jestem 2dpt.
Malgosiaka trzymam kciuki za wysoką bete.
 
Mirela rzeczywiście jesteśmy tak samo po transferze :tak: To szybko poszło u Ciebie bo Ty stymulację zaczynałaś 6-7 dni po mnie
 
WYNIK HCG-beta ilościowo: 83,50 w 8dpt

Jestem przeszczesliwa ale oczywiscie caly czas sie boje i tak skromnie sie pod nosem usmiecham..Nie moge w to wszystko uwierzyc!!!!!!!!!!!!!! Zrobie bete w sobote jeszcze i progesteron!!!! W przyszłą środę moj lekarz kazał mi się pokazać!!! :) Buziaki i trzymam za was wszystkie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Malgosiaka tak sie ciesze :)) serdecznie gratuluje i zdrówka życzę Tobie i Maleństwu:))!!!!!
Myszelinko trzymam mocno kciukaski za transwer

Ja jestem po piątkowej wizycie w VL , plan jest taki: mamy długi protokół, w czwartek w 21 dc mam usg i najprawdopodobniej dostanę 3,75mg Diphereliny na wyciszenie i od października ruszamy:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry