reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane...ja w to nie wierze do konca bo moze cos z testem albo nie wiem sama..wlasnie zrobilam sobie test. Jest godzina 18.10. i wyszly II kreseczki tzn jedna ciemna a druga taka baaaaardzo jasna ale jest. Widze ja wyraźnie, no chyba ze to jakies przywidzenia!!!! NO to moze pojsc i zrobic jutro tą betę??????? Wiem ze nie moge sie jeszcze cieszyc ale to jakas nadzieja!!!!!!!!!!!
 
Ari takie historie dodają siły i nadziei w walce. Dzięki...

Malgosiaka!!!!!! Hura!! Hura!!!! Leć jutro szybko na betkę. Jak na tescie 2 kreski to beta napewno wyjdzie!!!
 
Kurde ale sie boje..... uffff...modle sie..zeby moje dzidziunie byly ze mna!!!! O kurde..wiecie co, zrobilam sobie ten ak od niechcenia... chyba z nudów!!! Schowałam teraz do szafki i co chwile wstaje i sprawdzam czy nie znika!!!! brrrrrrr, ale stres!!!
 
Kochane...ja w to nie wierze do konca bo moze cos z testem albo nie wiem sama..wlasnie zrobilam sobie test. Jest godzina 18.10. i wyszly II kreseczki tzn jedna ciemna a druga taka baaaaardzo jasna ale jest. Widze ja wyraźnie, no chyba ze to jakies przywidzenia!!!! NO to moze pojsc i zrobic jutro tą betę??????? Wiem ze nie moge sie jeszcze cieszyc ale to jakas nadzieja!!!!!!!!!!!

Jupi!!!, gratulacje jasna nie jasna ale jest, dla spokoju idź na tą betę. Buziaki i pisz co wyszło, no teraz to już muszę Was śledzić, zaraz Was pogonię i wszystkie będziecie pchać wózeczki :).
 
Hej dziewczyny,

Malgosiaka - super, dzis to Twój 7 dpt tak? kurcze ja tez nie wiem czy wytrzymam do końca aby nie testować choć zawsze słyszałam też teorie że nie powinno się za wcześnie testować...ja też miałam podane 2 blastki tak jak Ty ale u mnie dopiero 2 dpt.
Beta Ci wszystko potwierdzi.Trzymam kciuki mocno za Ciebie i resztę dziewczyn!

A jeszcze zapytam, jak sie czułaś od transferu,miałaś jakieś objawy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anja..tak kochana to jest moj 7dpt, wiem ze jest jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek skoki pod sufit.. Objawy hmm... Boli mnie brzuszek co jakis czas tak @ i to tak jakos zaczeło sie na drugi dzien chyba po transferze..piersi napieteale nie bola chyba ze je dotykam z boku, nigdy nie mialam zgagi ale mialam cos takiego jak takie jakby kluche i pieczenie w gardle, i suchość w ustach, bol glowy ale to odkad zaczelam brac gonatropiny - teraz przeszło, przedwczoraj zaczal mnie dodatkowo bolec brzuszek ale tak jakbym miala jakies zakwasy tam..ale to kurde ciezko stwerdzic ..ogolnie czuje sie typowo okresowo!!!!
 
A jakie gonadtropiny brałaś czy bierzesz bo ja biore tylko progesteron w czopkach ale ja leczę się nie w Polsce więc może trochę inaczej jest.Mnie w dzień transferu wieczorem pobolewał już trochę brzuch okresowo, na razie nie mam objawów i nie chcę się nakręcać, tak pytałam o Twoje z ciekawości.To Trzymam kciuki aby sie udało!
 
reklama
W 21 dniu cyklu poprzedzajacego bralam wyciszacz czyli antagoniste Diphereline 3.75 ml 1 zastrzyk ktora starcza na 28 dni, od 3 dnia cyklu bralam Gonal F 150j dziennie i Ovitrelle na pekniecie jajeczek!
 
Do góry