reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej,
napiszę, bo może komuś się przyda. W Gliwicach beta HCG można od ręki zrobić w Szpitalu Onkologicznym - krew należy oddać do 14, a wynik jest w 2-3 godzin. W soboty i niedziele niestety nie pracują.
Moje badanie niestety nie wyszło dobrze - poniżej 1,2 w 11 dpt. Lekarz od razu po badaniu kazał mi odstawić leki.
Jakie są wasze doświadczenia: kiedy powinnam dostać @ ? Brałam Luteinę dopochwowo 2 x 4 szt., Estrofem co 8h, Fragmir 1 zastrzyk dziennie i Encorton 1 raz dziennie - czyli chyba taki standart Provity.

A... i tak dość mnie podniosło na duchu, że przy każdej kolejnej próbie (ta była pierwsza) szanse rosną :) Polecam artykuł:
UZ Brussel-VUB - Chance of success
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzięki Ewelina 125 za cenne wiadomości,jesteś źródłem informacji Kochana.Luteinę od wczoraj biorę pod język i już czuję lekką poprawę:))Brał ktoś aż 12 tabletek luteiny dziennie(3X4)bo nawet aptekarka się zdziwiła,że to za dużo.Leczę się w Polmedzie we Wrocławiu.
 
matylda1980 - jesteś już szczęśliwa :) Oby dalej dobrze szło!

Niestety mrozaczków nie mam :( Z 7 pęcherzyków były 4 jajeczka - 1 za małe, jedno zdegenerowane (cokolwiek to znaczy), a jedno nie uległo zapłodnieniu, więc do transferu zostało tylko 1 :( i niestety się nie udało.
 
Andziunia

No konkluzja ze przy kazdym podejsciu rosna szanse nie jest do konca trafna. Szanse rosna ale tylko jesli patrzymy na kumulatywne wartosci. Jesli rozptarujemy pojedyncze cykle to do okolo 3 cykli prawdopodobienstwo jest zblizone w kazdym cyklu. Pozniej spadaja
 
reklama
Baska82 - oooo matko , to co zrobiło ci novum to straszne , jak taka poważna klinika mogła zarazić cie czymś takim ??? a zresztą co sie dziwić Ewelina125 tez miała z nimi niezłe jazdy , kurde po tym co piszecie to wcale nie uśmiecha mi sie tam znowu iść no ale mam tam śnieżynki i póki co tam zostanę . Ale teraz zanim komuś polecę tę klinikę to się mocno zastanowię....
kiki571 - jak tam jajeczka , dzisiaj chyba miałas wizytę ? oby było dobrze....wystarczy do szczęścia jedno piękne jajo:)
andziunia - @ powinnaś dostać jakieś 2 dni po odstawieniu leków
missdior - jak sie czujesz :( ?

Dziewczyny ja mam pytanie , dziś mam 12 dc. i @ skończyła mi się po 7 dniach jej trwania jednak do teraz jeszcze mam takie plamienia kawowo-różówe niemal takie jak na koniec okresu. Do lekarza nie chce mi się iść bo to może nic strasznego. Czy wiecie coś na ten temat? Podobno po transferze niektóre dziewczyny miały @ nawet 14 dni . Co wy na to ? ......a wy na to jak na lato :) hahaha
 
Do góry