reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wszyscy mówia ze sobota to szcześliwy dzien moj maz tez tak mysli nawet wygrał w totka 3 i w 2 zdrapkach z z orlenu tez mu sie poszcześciło

i Tobie kochana też musi sie duac!!!!mocno wierz w to!!!









epelinka...to teraz w którym dpt jesteś???i który tydzień ci wychodzi??

niewytrzymalam i zrobilam dzisiaj test i powiem wam ze wynik dal mi do myslenia bo wyszedl negatywny ale ta druga kreseczka jest tak lekko widoczna takrze niewiem

hehehe....jak jest widoczna druga kreseczka to test nie jest negatywny moja droga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
missdior- 38 dpt według moich wyliczeń to 6 tydzień ale przy invitro liczy sie inaczej więc prawdopodobnie 7-8 tydz. ale wszystkiego sie dowiem 6.07 na kolejnej wizycie i usg.
 
dekada4
to idziemy prawie leb w leb.jezeli mialas transfer 19 to jestes 3dpt,dzien transferu jest dniem 0.ja mialam 18 i dzisiaj jest moj 4dpt.
tez nie mam eskimoskow i tylko jedynaka zabralam do domu.
mi kazali zrobic bete 01.07 i mam sie zglosic do nich o 8:15.zadnych sikancow nie kazali robic bo po lekach moga oszukiwac.
 
Ostatnia edycja:
Witaj epelinka. Miałaś transfer 1 dzień po mnie, a ja jestem w trakcie 9 tc. Kiedy miałaś robine echo serca maluszka? Nie bardzo rozumiem jak lekarz mógł być niepewny czy to jest serce, czy nie. Przecież podczas badania wyraźnie je słychać i widać.

Cały czas trzymam kciuki za wszystkie czekające na testowanie :tak:. No i za szczęśliwe mamuśki oczywiście też.

Matylda: Jak się czujesz?

Missdior: Ty już prawie w 6 tc jesteś. Czas zasuwa. Ja tylko czekam żeby ten 12 tydzień minął. Chyba spokojniejsza będę. Choć nie mogę powiedzieć żebym jakoś zestresowana chodziła. Nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że coś mogłoby się stać.
 
Ostatnia edycja:
missdior dzieki a tak to beta moge zrobić sobie wcześnie w 9dpt bo lekarz mi powiedział za w 11 dpt

myśle ze takim bezpiecznym bedzie już 10dpt...widzisz mi w 9dpt sikany wyszedl ale musiałam mieć farta i szczęście wiec lepiej zrób bete










Witaj epelinka. Miałaś transfer 1 dzień po mnie, a ja jestem w trakcie 9 tc. Kiedy miałaś robine echo serca maluszka? Nie bardzo rozumiem jak lekarz mógł być niepewny czy to jest serce, czy nie. Przecież podczas badania wyraźnie je słychać i widać.

Cały czas trzymam kciuki za wszystkie czekające na testowanie :tak:. No i za szczęśliwe mamuśki oczywiście też.

Matylda: Jak się czujesz?

hej Lusia...mam pytano,TY miałaś w 19dpt robione usg i bylo już widać że dwujeczka???czy coś jeszcze bylo widać???pytam bo ide w czwartek do lekarza i bedzie to 17dpt i tak sie zastanawiam czy zrobi mi usg i czy bedzie cos juz tam widac a poza tym jak sie czujesz???mnie tylko mleczarnia daje popalić a poza tym nic mi narazie nie dolega
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Missdior: Właśnie edytowałam swoją poprzednią wiadomość, bo dopisywałam linijeczkę specjalnie do Ciebie ;-). Co byś nie myślała, że zapomniałam o Tobie. Jeśli chodzi o moje pierwsze USG to było wyraźnie widać dwie fasolki z białymi plamkami. Te plamki ponąć bardzo ważne są i lekarz ucieszył się, że już na tym etapie były widoczne (bo wcale jeszcze nie musiały). Myślę więc, że z pewnością będziesz mogła już zobaczyć swoje maleństwo. Moje na pierwszym badaniu miały po 9 mm. Zobaczysz jakie to fajne uczucie.
A czuć czuję się bardzo dobrze. Nie mogę narzekać. Czasem tylko trochę mi nie dobrze. Cycuchy w zasadzie aż tak nie bolą. Może tylko trochę. No i zajadam się pieczarkami marynowanymi. Dwa słoiki na raz i jeszcze mi mało :sorry:.
 
Ostatnia edycja:
Missdior: Właśnie edytowałam swoją poprzednią wiadomość, bo dopisywałam linijeczkę specjalnie do Ciebie ;-). Co byś nie myślała, że zapomniałam o Tobie. Jeśli chodzi o moje pierwsze USG to było wyraźnie widać dwie fasolki z białymi plamkami. Te plamki ponąć bardzo ważne są i lekarz ucieszył się, że już na tym etapie były widoczne (bo wcale jeszcze nie musiały). Myślę więc, że z pewnością będziesz mogła już zobaczyć swoje maleństwo. Moje na pierwszym badaniu miały po 9 mm. Zobaczysz jakie to fajne uczucie.
A czuć czuję się bardzo dobrze. Nie mogę narzekać. Czasem tylko trochę mi nie dobrze. Cycuchy w zasadzie aż tak nie bolą. Może tylko trochę. No i zajadam się pieczarkami marynowanymi. Dwa słoiki na raz i jeszcze mi mało :sorry:.

dzieki kochana tego było mi trzeba!!! ale z moich obliczen to prawie 5tc,a nie 6...ale z bety to tak jak piszesz wiec sama nie wiem w ktorym ja..hahaha...wazne ze wszystko ok







http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={C6E4C9F8-7E11-4CA1-AA9C-CF9F398F2874}
 
reklama
Missdior: Zgodnie z Twoim suwaczkiem jesteś w 4 tc i 6. dniu, a więc jesteś w trakcie 5 tygodnia ciąży (dokładnie w 6. dniu 5 tygodnia ciąży), a więc za chwilkę będziesz w 6 tc. Czy jasno się wyraziłam? :cool:
 
Do góry