reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

epelinka- ja miałam transfer 20.05, to ty jesteś tydzień dłużej niż ja, i w piątek lekarz mi powiedział że jestem w 6/7 tygiodniu? jak oni to liczą? też mam zrobić tokso..., mocz, morfologie, odczyn wasermana.....ja mam wizyte 2 lipca. prowadzi mnie dr. Juraszek. widziałaś już serduszko?

epelinka- od 4lipca przenoszą się na Fabryczną 13d w katowicach ochojcu, tam ma być podobno full wypas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
matylda- nie wiem jak to liczą już zgłupiałam ja miałam transwer 14. 05, no i chyba od tego dnia sie liczy bo wcześniej to chyba by było zapłodnienie nie invitro tylko wiatropylne;-) ale na powarznie serduszko biło ale nie był pewny w 100% czy to ono, a 6.05 mam mieć badania prenatalne może w tedy bede widzieć coś więcej- powiem w tajemnicy że juz nie mogę sie doczekać, 4 miesiąca w tedy już byłabym całkiem spokojna i oczekiwała upragnionego maleństwa. w moim wieku to już powinnam mieć 3 maleństw.

matylda- a skąd posiadasz te info. i czy mogłabyś mi wytłumaczyć mniej więcej gdzie to jest ?bo ja mieszkam w busku a pochodze z sosnowca ale katowic nie znam zabardzo wiem tylko gdzie była moja uczelnia US>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
epelinka, mój lekarz liczył od dnia ostatniej miesiączki i odjął jakiś tydzień bo mówił że przy in vitro to trochę inaczej liczą, a te badania prenatalne to masz na lipec? a powiedz mi jakie te badania i ile to kosztuje?
 
witaj epelinka gratuluje bardzo ciąży! witaj na naszym forum! będe trzymała kciuki za dalsze powodzenie. Po ilu dniach miałaś transfer po pobraniu, i ile ci pobrali?

Kobitki po punkcji brałyście wolne czy do pracy? Bo ja leże od wczoraj i ani mi w głowie coś robić, strasznie mnie boli w środku.
 
epelinka- byłam w piątek w Provicie i w rejestracji była taka informacja no i z lekarzem rozmawiałam, nie umiem ci wytłumaczyć. wpisz w googlach mapa KATOWIC wpisz ulicę i ci wyskoczy.

BAŚKA1 ja po punkcji z tydzień albóo dłużej leżałam jak nieżywa, ból był straszny....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
matylda- no to mój sie machnoł hihihi chyba z wrażenia sie pomylił ale dla pewności jeszcze go zapytam. Badania mam na lipca i to lekarz je nakazał zrobić i jak pytałam ile to kosztuje to powiedział że są bezpłatne, więc nie wiem czy ze względu na mój wiek czy ogólnie prowita ma refundacje z NFZ. Badanie prenatalne to prawdopodobnie to nic inneg jak usg tylko bardzo szczegułowe- czy są wszystkie rączki, palce, nużki, czy są jakieś zniekształcenia ciałka, ale bede wiedzieć dokładnie 6.07 więc teraz nie chce nikomu w głowie bałamucić.
 
epelinka, czytałam na necie ze to badania dzielą się na nieinwazyjne czyli to usg i badania z krwi, i jak coś w nich wyjdzie nie tak to rąbią inwazyjne-biopsja i takie tam..... na stronie Provity piszą niby że na nfz, ale ja nie mam więcej niż 35lat to ciekawe czy będe musiała płacić.
 
Witaj Basiu! punkcje miałam 11.05 a transwer 14.05 miałam pobrane 4 pęcheżyki ale tylko 2 udało się zapłodnić, pozostała odpadła więc nie było co zamrozić - stres ogromny bo nie ma wyjścia awarynego.
Po punkcji mnie też bolało bardzo że chodzić nie mogłam ale to jest normalne w końcu zrobili nam sitko w środku, ale po 7 dniach ból zaczął mijać a po 11 dniach zaczął się ból jak na miesiączkę a po 3 dniach minął, nie miałam żadnego plamienia jak mówiono że przy zagnieżdżaniu ma wystąpić, żadnych opławów, i miesiączki nie dostałam a powinnam dostać w 13 dniu od transferu.
Ja nie mam problemu z pracą gdyż nie pracuje.

matylda- ja tez nie mam jeszcze 35 lat i powiedział ze bezpłatnie więc chyba tak jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry