reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mnie sie po prostu organizm oslabil po tym ivf.....zawsze mialam ok cykle a teraz jakas masakra... no ale staram sie nie panikowac, choc juz bym chciala zeby sie znowu to zaczelo no
 
reklama
ooo, na to bym nie wpadla!!! :)))
lolitka, zacznie sie zacznie i bedziesz jeczec. a ty przetransferowalas juz wszystkie fasole z pierwszej stymulki?
 
jakie tam fasole

mniernoty nie fasole....tylko 2 sztuki przezyly do 3 dnia. chcialam transfer 1 a drugi byl za slaby na mrozenie - ot taka historia

wiec mnie teraz chca na krotkim potraktowac coby poeksperymnetowac z nadzieja ze wiecej jajek lepszej jakosci bede miala
 
bedzie jak bedzie....

robie wsio co moge, ale niestety za wiele zrobic nie mozna...

pazywiom uwidzim - jak to mowili starozytni rzymianie
 
Lolitka a Ty dawno od nas uciekłaś? Jak język? Trudny?

No może i przedobrzyli, ale masz dużo zarodków, a ja tylko 3 jeszcze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Lolitka a Ty dawno od nas uciekłaś? Jak język? Trudny?

Nie ucieklam. Kocham Polske. Tylko jakos tak z praca wychodzi, bo lbie podrozwoac. Tam gdzie mnie zaoferuja prace tam ide. Tera jestem tu prawie 3 lata. jezyka nie znam bo po ingliszu sie komunikuje....choc ostatnio sie zaczelam uczyc...

Nie zamierzam tu dlugo zostac. W zaleznosci od fasolki - jesli ja teraz bede miala to zostane troche bo kraj dobry do opieki nad dziecmi. Ale sie juz powoli szykuje do wyjazdu - jeszcze tylko nie wiem skad zadzwonia. Marzy mi sie ameryka poludniowa, no ale zobaczymy
 
Do góry