reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Po badaniach prenatalnych wydaje się ok, wszystko w normie, mała trochę zwolniła z przyrostem i nie wiem czy się zacząć martwić, w piątek mam wizytę kontrolną to to sprawdzimy i się czegoś dowiem.
Poza tym wszystko dobrze, przepływy ok, łożysko ok, AFI 18.39.
Najgorsze, że mi stopy i nogi zaczęły strasznie puchnąć. Nic nie pomaga. Oby szybko zrobiło się troszkę chłodniejsze, bo aż mnie bolą.
Miała któraś z Was taki problem z opuchlizną? Ciśnienie mam ok.
Ja miałam strasznie spuchnięte nogi do kolan i stopy na końcówce ciąży. Nikt z lekarzy się tym nie zainteresował. Urodziłam dokładnie w terminie, dokładnie 40 tydzień ale miałam cesarkę. Zdrówka dla Was 🥰
 
reklama
Rozumiem Cię doskonale, u mnie biochemy i słabo przyrastało przy trzecim transferze, teraz musi być pięknie, ja jutro sprawdzam 10dpt , trzymam trzymam mocno !
Ok, dziękuję i wzajemnie będę trzymać za Ciebie 🥰 musi być pięknie 🙂
No właśnie ja się zastanawiam kiedy teraz umówić się na wizytę? Kiedy masz zaplanowaną?
 
Witajcie 😊
U mnie powoli kończy się 12 tydzień. Zaczyna mi skakać cukier do góry. Martwi mnie to, jutro wizyta w poradni diabetologicznej.

Czy robiłyscie test paapa? Na skierowaniu nic o tym nie pisze i zastanawiam się czy zrobią z racji wieku czy musi być dopisane.
 
Ok, dziękuję i wzajemnie będę trzymać za Ciebie 🥰 musi być pięknie 🙂
No właśnie ja się zastanawiam kiedy teraz umówić się na wizytę? Kiedy masz zaplanowaną?
Jutro będę wszystko wiedzieć, mam wysłać SMSa Doktorowi wyniku, wczorajszy test pokazal grubą krechę i pozytywnie się nastrajam na jutro, chciałam się umówić za tydzień w czwartek lub piątek, zobaczymy kiedy będzie chciał mnie widzieć, nie mam doświadczenia bo testy jak już mi wychodziły to słabe i nie dotrwałam niestety dłużej niż po 10 dpt :)
 
reklama
Do góry