reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny, czy brała któraś z Was (dhea) Biosteron 75mg na dobę plus koenzymQ10 100mg (jaki?) i po trzech miesiącach coś pomogło? Pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny, czy brała któraś z Was (dhea) Biosteron 75mg na dobę plus koenzymQ10 100mg (jaki?) i po trzech miesiącach coś pomogło? Pozdrawiam
Zamiast koenzymu q10 brałam ubichinol 600mg na dobę, nie wiem czy sam suplement pomógł bo brałam jeszcze hormon wzrostu ale moja gin powiedziała że 600mg to minimalna dawka aby coś dała
 
Dziekuje, ze pytasz;) ja jestem w trakcie ogarniania swojej glowy, bo chyba tu mam problem…
Wszystkie badania w tym immunologiczne w porzadku;) wiec aktualnie musze po prostu sie wyciszyc i nie funkcjonowac tylko w temacie dziecka, co powoli mi sie udaje;)
A co u Was?;)
U nas karmienie, przewijanie, ból brzuszka, kupki lub znowu jej brak itp itd 😁

Jestem na szczęście w gronie szczęśliwych mam, zmęczona ale szczęśliwa. Każdej z Was tego życzę ❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
@s.ols3404 spowiadam się 😁
W środku wszystko wróciło do normy, owulacja za rogiem ;)
Od nowego cyklu zaczynam brać tabletki anty i zaczynamy długi protokół.
Zarodki będą hodowane do 3 i 5 doby.
Jeżeli będą ładne to mrozimy w 3 dobie, jeżeli będą średnie to trzymamy do 5 doby badamy i mrozimy ;) punkcja jakoś w połowie czerwca, transfer lipiec/ sierpień.
To chyba tak w skrócie 😁
Samolot miał awarie i czekałam jeszcze dodatkowe 2 h na lotnisku, dobrze, że to chociaż powrotny 🤪

@Będęwkoncumama! czy mogę prosić o rezerwacje brzuszka ? 🤪 No chyba, że masz już tabuny chętnych 🫣
To super wieści! A na jaką klinikę w końcu się zdecydowałaś? :)
Ja pewnie zwolnie brzuszek we wrześniu 😅 ale mam nadzieję, że tak długo nie będziesz musiała czekać 🤞🏻
 
To super wieści! A na jaką klinikę w końcu się zdecydowałaś? :)
Ja pewnie zwolnie brzuszek we wrześniu 😅 ale mam nadzieję, że tak długo nie będziesz musiała czekać 🤞🏻
Zostałam w Gamecie ;) nie mam do nich zastrzeżeń a czekać na euro.fertil albo klinikę na Islandii nie mam zamiaru. Muszę działać 😁
Twój też mogę zabrać 😂 będą trojaczki 🤔
 
reklama
Do góry