reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry dziewczynki 😍

Planowałam wracać po rodzeństwo dla naszej Marysi ale życie nas zweryfikowało i nasze plany.
Tak więc mam do oddania sporo luteiny podjęzykowej i dopochwowych. 1,5 opakowania estrofemu i strzykawki do menopuru.
Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana to napiszcie na priv. 😘

No i kciuki za wszystkie które walczą i te które już cieszą się brzuszkami ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 01FBDF99-BF1F-4992-8C96-17B86563AAD0.jpeg
    01FBDF99-BF1F-4992-8C96-17B86563AAD0.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Trzymam bardzo mocno każdego dnia ❤️❤️❤️ ty wiesz ❤️❤️😘😘😘😘
Połówkowe miałam mieć w poniedziałek ... Niestety lekarza nie ma i przełożyłam na środę do babeczki u której robiłam prenatalne .... Niezbyt fajna ale chcę to już mieć za sobą 🙈 co do ruchów ... Hm.... Czuję takie delikatne już dłuższy czas .... Łożysko mam na przedniej ścianie więc delikatniejsze są te ruchy. Ale mąż już też czuję je od jakiegoś czasu 🙈🙈🙈



Zdjęcie z 7 lutego 🙈🙈🙈🙈 mam wrażenie że ciągle jest taki sam 🙈 więc nowego nie mam 🤣🤣🤣
Cudny czas przed Wami 😍
Zobaczysz jak mlody zacznie Cie porządnie kopać 😍 piekne uczucie 🤩

Spokojnie masz jeszcze czas ... mi jakoś po 22 tyg szybciej brzuszek rosnął 😍
Najważniejsze ze oboje dobrze się czujecie 🥰
Czekamy na wieści po prenatalnyvh 🥰
Kciuki zaciśnięte 🥰
 
Jestem po wizycie. Cykl niby naturalny a teraz mam brać luteinę .. nie ukrywam, że mi się to nie podoba ale jakoś przeżyje😑
Dzisiaj pęcherzyk 19 mm, endo 8,5 (chyba nigdy takiego nie miałam 😂). Dzisiaj wzięłam ovitrelle Ok 9.10
Iiii teraz najważniejsze 🤔🤔🤔🤔
Luteinę mam zacząć brać jutro a transfer mam w piątek z 3 dniowym zarodkiem 🤯. Czy ja nie umiem liczyć czy dr ? Albo na takim naturalno-stymulowanym tak ma być ? 🤯🤔 heeeeelppppp 😭
Dla mnie dziwne dość, że tak szybko luteina 🤔 ovitrelle ma czas 24-48 godzin na działanie. Ja miałam taki sam cykl jak masz mieć teraz Ty, a progesteron zaczęłam brać dwa dni po ovitrelle. A transfer powinien być w piątym dniu stosowania progesteronu 5 domowego zarodka 🤔 a z 3dniowym zarodkiem to raczej w trzecim 🤷🏻‍♀️
 
Dla mnie dziwne dość, że tak szybko luteina 🤔 ovitrelle ma czas 24-48 godzin na działanie. Ja miałam taki sam cykl jak masz mieć teraz Ty, a progesteron zaczęłam brać dwa dni po ovitrelle. A transfer powinien być w piątym dniu stosowania progesteronu 5 domowego zarodka 🤔 a z 3dniowym zarodkiem to raczej w trzecim 🤷🏻‍♀️
Nie pomogłaś 🤯🤯🤯🤯
Ale i tak dziękuje za pomoc ☺️

Też miałaś na naturalnym cyklu transfer ?
 
Nie pomogłaś 🤯🤯🤯🤯
Ale i tak dziękuje za pomoc ☺️

Też miałaś na naturalnym cyklu transfer ?
Właśnie taki w pół 😉 naturalnie rosło sobie endometrium, miałam tabletki do stymulacji, ovitrelle, a progesteron z estrofem od 16 DC. O dziwo u mnie to zdało egzamin, przynajmniej na ten moment. Wydaje mi się, że ten transfer powinien Ci wypaść w środę, ale wiesz może ja się tam nie znam 😅
 
Właśnie taki w pół 😉 naturalnie rosło sobie endometrium, miałam tabletki do stymulacji, ovitrelle, a progesteron z estrofem od 16 DC. O dziwo u mnie to zdało egzamin, przynajmniej na ten moment. Wydaje mi się, że ten transfer powinien Ci wypaść w środę, ale wiesz może ja się tam nie znam 😅
Aaaaaaaa, czyli masz estrofem ? Ja nie mam 🤔🤔🤔🤔
U mnie wszystko rosło sobie jak Bozia przykazała, jak już pęcherzyk był redii to dostałam ovitrelle. Od następnego dnia taki pomocny progesteron, bo przecież mam owulacje czyli mój organizm go produkuje. Dr mówił, że w dniu transferu zobaczymy ile go mam i wtedy możemy troszkę zmniejszyć. Niby Luteina pomaga w implantacji 🤷🏼‍♀️
Iiii według moich obliczeń transfer właśnie ma być w środę 😤🤯
 
Aaaaaaaa, czyli masz estrofem ? Ja nie mam 🤔🤔🤔🤔
U mnie wszystko rosło sobie jak Bozia przykazała, jak już pęcherzyk był redii to dostałam ovitrelle. Od następnego dnia taki pomocny progesteron, bo przecież mam owulacje czyli mój organizm go produkuje. Dr mówił, że w dniu transferu zobaczymy ile go mam i wtedy możemy troszkę zmniejszyć. Niby Luteina pomaga w implantacji 🤷🏼‍♀️
Iiii według moich obliczeń transfer właśnie ma być w środę 😤🤯
Właśnie ja dostałam estrofem dopiero po owulacji... Dziwne 🤷🏻‍♀️ podobno wspomaga ciałko żółte 🤷🏻‍♀️ teoretycznie u mnie też , ale nie wiem jak to naturalnie wygląda, bo moje wyniki progesteronu jak zawsze nie po walają i biorę tego ogromne ilości 😩 może lekarz się pomylił i zapomniał, że macie 3 dniowy zarodek?
 
Dzień dobry dziewczynki 😍

Planowałam wracać po rodzeństwo dla naszej Marysi ale życie nas zweryfikowało i nasze plany.
Tak więc mam do oddania sporo luteiny podjęzykowej i dopochwowych. 1,5 opakowania estrofemu i strzykawki do menopuru.
Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana to napiszcie na priv. 😘

No i kciuki za wszystkie które walczą i te które już cieszą się brzuszkami ❤️❤️❤️
Dawno Cię nie było???
Co u Malutkiej???
Chociaż już nie malutka ?? Wybraliście że wszystkim na prostą ??
 
reklama
Właśnie ja dostałam estrofem dopiero po owulacji... Dziwne 🤷🏻‍♀️ podobno wspomaga ciałko żółte 🤷🏻‍♀️ teoretycznie u mnie też , ale nie wiem jak to naturalnie wygląda, bo moje wyniki progesteronu jak zawsze nie po walają i biorę tego ogromne ilości 😩 może lekarz się pomylił i zapomniał, że macie 3 dniowy zarodek?
Ja już zgłupiałam 🤯 pozostaje mi tylko zadzwonić w poniedziałek do doktorka 🤷🏼‍♀️
 
Do góry