reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Słyszałam małe serduszko ☺️☺️

Super wieści:) gratulacje ! Który to tydzień ciąży? Ja 11 tc i jeszcze nie dali mi posłuchać :( każdy lekarz mówił że po 10 tc włączają. Tylko widzialam na ekranie i lekarze mowili ze parametry są bardzo dobre. Ale już wielkimi krokami zbliżam się do usg prenatalnego i wtedy w końcu posłucham :)
 
Zaokrąglając to 7 (dokładnie 6tyg+5dni)
Mój lekarz dosłownie na 5 sekund dał posłuchać. Ale wiem że zdania w tym temacie są podzielone. Ja uważam że co ma być to będzie ☺️
 
Zaokrąglając to 7 (dokładnie 6tyg+5dni)
Mój lekarz dosłownie na 5 sekund dał posłuchać. Ale wiem że zdania w tym temacie są podzielone. Ja uważam że co ma być to będzie ☺️

A na pewno będzie dobrze :) tez chcialam posłuchać na ostatniej wizycie tydzień temu, ale jeszcze lekarz mnie wstrzymał 🤭 (nie)cierpliwie czekam na swoją kolej ;)
 
Super wieści:) gratulacje ! Który to tydzień ciąży? Ja 11 tc i jeszcze nie dali mi posłuchać :( każdy lekarz mówił że po 10 tc włączają. Tylko widzialam na ekranie i lekarze mowili ze parametry są bardzo dobre. Ale już wielkimi krokami zbliżam się do usg prenatalnego i wtedy w końcu posłucham :)
Przypomnij kiedy masz wizytę prenatalna? Ja w tym tygodniu idę na zwykła wizytę i chyba dopiero po tym będę szukać lekarza prowadzącego.
Btw co tu tak pusto? Dziewczyny jak tam Wasze przygotowania, punkcje, transfery i bety?
 
Dziękuję za odpowiedzi 😚 co ma być to będzie, podchodzimy w sobotę! Zarodeczek jak ma zostać ze mną to zostanie bez względu na to który lekarz zrobi transfer 😊
Ja miałam 2 transfery i nie przeprowadzał ich mój lekarz. Tzn za drugim razem ja sama wybrałam lekarza do transferu, bo dali taką możliwość. Drugi transfer był przeprowadzany pod nadzorem usg, pierwszy bez (ale za to dwa zarodki) i oba transfery udane - trójka dzieci 😉. Trzymam kciuki za udaną wycieczkę zarodka do mamy 😍
 
reklama
Ja miałam 2 transfery i nie przeprowadzał ich mój lekarz. Tzn za drugim razem ja sama wybrałam lekarza do transferu, bo dali taką możliwość. Drugi transfer był przeprowadzany pod nadzorem usg, pierwszy bez (ale za to dwa zarodki) i oba transfery udane - trójka dzieci 😉. Trzymam kciuki za udaną wycieczkę zarodka do mamy 😍
Dziękuję 🥰 jesteśmy już po transferze, mam nadzieję że kropek zostanie z nami na kolejne 9 miesięcy 😊
 
Do góry