reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeszcze do powtórzenia. Były już takie sytuacje, że jednorazowo był słaby przyrost albo zawsze bardzo niska beta. Sprawdź za dwa dni.
P.s to samo laboratorium?
To samo laboratorium przy każdym badaniu 😑 lekarz kazał zbadać jeszcze w piątek i wtedy dopiero podejmujemy decyzję czy odstawiać leki. Jak to usłyszałam póki rośnie jest malutka szansa na cud. Niestety większość takich historii nie kończy się dobrze.
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie u immunologa ginekologa i jestem skonsternowana. Robiłam jakiś czas temu krzywą cukrową i insulinową i miałam takie wyniki:
glukoza na czczo 87 mg/dl, po 1 h 127, a po 2h 105
insulina na czczo: 3,81 mU/l, po 1 h 28,51, po 2 h 23,14.
Z pomocą internetu wywnioskowałam, że są ok, a lekarka mi dziś pisze w karcie, że mam hipoglikemię reaktywną.
 
Powiem Ci ze Gamete mam blisko domu nawet chodzi mi o ta na Podzamczu, ale tam pracują ludzie z którymi dobrze się znam i bym nie chciała właśnie tam a napewno byłoby mi wygodniej i szybciej. A jeśli chodzi o te leki to porażka, ja tez czwarta teraz stymulacja wiec 100% i tak naprawdę to opłacałoby się dokupić jedna próbę za 6 tys. i nie myśleć ile tu jeszcze trzeba wydać na leki, ale cóż człowiek uczy się na błędach😒
Czasami wystarczy zmiana lekarza w tej samej klinice. I inne spojrzenie na sprawę.
Poczytaj, poszukaj. I ja raz miałam z 3 komórek 2 ładne zarodki , tak ze się nie załamuj jeszcze.
 
Ona leżała w szpitalu od 28.12 do 4.01
Wtedy podobno przepływy ok
Wypisali ja i w zalezeniach miała wizytę w ciągu tygodnia u lekarza. To poszla. I stwierdził problem z przepływami i skierował na cito znowu do szpitala. Ja mam mieć usg "po weekend ' tak mówili na obchodzie. Więc pewnie w poniedziałek. Jak będzie ok to mnie wypuszcza na tydzień 🙈🙈🙈
Myślę, że jak nie będzie wszytsko ok to Cię nie wypuszcza. Jednak u nas w Polsce naprawdę jest bardzo opieka kobiet w ciąży . Dbaj o siebie i dawaj mi tutaj na bieżąco znać. Książki i seriale masz ??
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie u immunologa ginekologa i jestem skonsternowana. Robiłam jakiś czas temu krzywą cukrową i insulinową i miałam takie wyniki:
glukoza na czczo 87 mg/dl, po 1 h 127, a po 2h 105
insulina na czczo: 3,81 mU/l, po 1 h 28,51, po 2 h 23,14.
Z pomocą internetu wywnioskowałam, że są ok, a lekarka mi dziś pisze w karcie, że mam hipoglikemię reaktywną.
Wytłumaczyła coś więcej? Co to? Jak to się leczy?
 
Myślę, że jak nie będzie wszytsko ok to Cię nie wypuszcza. Jednak u nas w Polsce naprawdę jest bardzo opieka kobiet w ciąży . Dbaj o siebie i dawaj mi tutaj na bieżąco znać. Książki i seriale masz ??
Książki mam, seriale mam, współlokatorki się zmieniają (dzisiaj już 7 Pani) 🤣
Powiedzieli ze wypuszcza mnie na tydzień 🤣
Ale dzwoniła dzisiaj do mnie lekarka prowadzaca, uspokoiła mnie ze dzisiaj mamy 33+0 więc to już dobry czas i nawet gdyby miało się niedługo rozwiązać to jesteśmy bezpieczne. Na usg okaże się czy rośnie 😀 jak rośnie i przepływy będą ok to będzie raz w tygodniu takie usg do ukończenia 37tc. A w 37tc będzie indukcja i poród 🤣
 
Książki mam, seriale mam, współlokatorki się zmieniają (dzisiaj już 7 Pani) 🤣
Powiedzieli ze wypuszcza mnie na tydzień 🤣
Ale dzwoniła dzisiaj do mnie lekarka prowadzaca, uspokoiła mnie ze dzisiaj mamy 33+0 więc to już dobry czas i nawet gdyby miało się niedługo rozwiązać to jesteśmy bezpieczne. Na usg okaże się czy rośnie 😀 jak rośnie i przepływy będą ok to będzie raz w tygodniu takie usg do ukończenia 37tc. A w 37tc będzie indukcja i poród 🤣
Ale leci. Jeszcze.mnie wyprzedzisz ;)
I faktycznie jakby teraz coś się stało to już naprawdę jest dobry czas i bez większych komplikacji by się dla.dzieciatka odbyło. Ale.jeszcze.trzymaj nogi razem jak najdłużej;)
 
reklama
Do góry