reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam taki wzięty brzuch jakbym połknęła balon , tam w środku wszystko mnie boli jakbym miała jakieś rany które ciągną 😳
Jesteś świeżo po punkcji ? Może lekka hiperstymulacja …
Podobnie mialam zaraz po punkcji …
Miałam ponad 20 jajeczek , jajniki ogromne , brzuch wywalony i obolały . Czułam dyskomfort nawet przy sikaniu .
Pij dużo wody , uzupełnij elektrolity i polecam dietę wysoko białkową 😉
Po kilku dniach było lepiej .
 
Jesteś świeżo po punkcji ? Może lekka hiperstymulacja …
Podobnie mialam zaraz po punkcji …
Miałam ponad 20 jajeczek , jajniki ogromne , brzuch wywalony i obolały . Czułam dyskomfort nawet przy sikaniu .
Pij dużo wody , uzupełnij elektrolity i polecam dietę wysoko białkową 😉
Po kilku dniach było lepiej .
 
Tak punkcję miałam w poniedziałek , a jutro transfer tylko jak sobie pomyśle ze jutro znów tam będą grzebać w środku to aż mnie ciarki przechodzą
 
Tak punkcję miałam w poniedziałek , a jutro transfer tylko jak sobie pomyśle ze jutro znów tam będą grzebać w środku to aż mnie ciarki przechodzą
Sprawdza Ci czy tam wszystko jest ok. Moze masz jakieś powikłania. Ja przed świeżym transferem miałam badanie i jeśli coś byłoby nie tak to.transfer by się nie odbył.
 
Tak punkcję miałam w poniedziałek , a jutro transfer tylko jak sobie pomyśle ze jutro znów tam będą grzebać w środku to aż mnie ciarki przechodzą
Aaaaaa to świeżutka sprawa 😉
Nic się nie martw , jedyny dyskomfort jaki czułam przy transferze to ten ułamek sekundy przy zakładaniu wziernika …
Powiedz lekarzowi o twoich dolegliwościach

Powodzenia jutro i trzymam kciuki za udany transfer ✊🏻✊🏻✊🏻🫶
 
reklama
Do góry