reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Daj znac jak bedziesz po;)
Juz po. Znowu stres. Wszytsko jest ok. Bol przy kichaniu jest normalny i nie wpływa na dziecko. Także możemy wszystkie być spokojne w sezonie jaki mamy...
A mój utrzymujący się bol mógł być wynikiem tego, że przy kichnieniu macica "wróciła na swoje miejsce ". Mam tylozgiecie macicy, tydzień temu jak miałam wizytę nie było nic widać z usg przez brzuch mimo iż był 16+5.
A dzisiaj jest 17+5 i cudownie było widać nasza mała kruszynkę 😀
 
Dziewczyny u mnie cykl stracony bo pierwszy raz w życiu endometrium nie urosło...tzn urósł tak do 8.5 a potem zmalało do 6-7
Mam pytanie do dziewczyn którym srednio rosło endometrium...co brałyście z lekow lub nielekow żeby urosło...I czy w końcu rosło czy miałyście transfer na cienkim...
 
Dziewczyny u mnie cykl stracony bo pierwszy raz w życiu endometrium nie urosło...tzn urósł tak do 8.5 a potem zmalało do 6-7
Mam pytanie do dziewczyn którym srednio rosło endometrium...co brałyście z lekow lub nielekow żeby urosło...I czy w końcu rosło czy miałyście transfer na cienkim...
U mnie zawsze endo bylo super grube, a jak zaczelam transfery to sie obrazilo i nie chcialo rosnac ;)
Od 1dc pilam duzo czerwonego wytrawnego wina - ono fajnie pobudza endo, jadlam migdaly, awokado. Przy tym transferze co sie udal zrobili mi jeszcze wlew z accofilu na pobudzenie endo.
Z suplementow bralam: wit c, wit d, selen, cynk, omega, kw foliowy, magnez. Ale nie wiem czy któraś z nich zadzialala na endo.
 
Dziewczyny u mnie cykl stracony bo pierwszy raz w życiu endometrium nie urosło...tzn urósł tak do 8.5 a potem zmalało do 6-7
Mam pytanie do dziewczyn którym srednio rosło endometrium...co brałyście z lekow lub nielekow żeby urosło...I czy w końcu rosło czy miałyście transfer na cienkim...
Mi lekarz przepisywał.plastry system 50 na poldubki je przyklejalam i co 48 godzin zmieniłam. Jakbyś chciała to mam prawie dwa opakowania, pisz na priv. Mi jak nie rosło przy drugim transferze to przy drugiej wizycie miałam właśnie te plastry
 
Trzymam kciuki i mam dobre przeczucia ❤
Beta 7.1 7dpt , jeszcze nie mam wyniku estradiolu i proga, ale od wczoraj wieczora zauważyłam że coś się może dziać, bolał mnie krzyż i dzisiaj ćmi podbrzusze, może pozna implantacja nie wiem albo jeszcze pół ovitrelle wychodzi sprzed tygodnia, ale mam nadzieję że nie , tak więc mam nadzieję że za 2 dni będzie wynik dwucyfrowy
 
Beta 7.1 7dpt , jeszcze nie mam wyniku estradiolu i proga, ale od wczoraj wieczora zauważyłam że coś się może dziać, bolał mnie krzyż i dzisiaj ćmi podbrzusze, może pozna implantacja nie wiem albo jeszcze pół ovitrelle wychodzi sprzed tygodnia, ale mam nadzieję że nie , tak więc mam nadzieję że za 2 dni będzie wynik dwucyfrowy
✊✊✊✊
 
reklama
Do góry