reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam 10.08 transfer i też tak od 3dni mam pod wieczór bóle jak przed okresem ;( wczoraj wzięłam nospe (poczytałam że dziewczyny biorą ;p) to mój 2 transfer za 1 razem miałam takie same bóle ;( dlatego cały czas w głowie mam że się nie udało ;( ja mam zrobić test 19.08 ale jutro lecę do Czarnogóry bety tam nie zrobię ;( tylko test a jednak przy becie widać czy coś rusza czy nie ;( korci mnie żeby jutro rano zrobić betę ale nie wiem ;( czy jednak poczekać do 19 na test
Czyli miałaś 2 dni po mnie 😉 Ja też w razie bólu biorę nospe .
A z betą bym poczekała do 19.08
 
reklama
Ja miałam 10.08 transfer i też tak od 3dni mam pod wieczór bóle jak przed okresem ;( wczoraj wzięłam nospe (poczytałam że dziewczyny biorą ;p) to mój 2 transfer za 1 razem miałam takie same bóle ;( dlatego cały czas w głowie mam że się nie udało ;( ja mam zrobić test 19.08 ale jutro lecę do Czarnogóry bety tam nie zrobię ;( tylko test a jednak przy becie widać czy coś rusza czy nie ;( korci mnie żeby jutro rano zrobić betę ale nie wiem ;( czy jednak poczekać do 19 na test
6 dpt może być trochę wcześniej, ale w takiej sytuacji jak twoja ja bym zrobiła. U mnie w 7dpt było 34, więc zakładam, że dzień wcześniej też byłoby już cokolwiek.
 
reklama
Do góry