reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki.
Mam do Was pytanie 2 tygodnie temu poroniłam w 10 tygodniu, Badań genetycznych nie zrobiłam. Lekarz zalecił zrobienie immunologii by po podaniu zarodka jak się na niego zdecydujemy sprawdzić czy tam wszystko gra. Dostałam dość sporą listę, ale czytałam że niektóre badania immunologiczne trzeba wykonać do 6 tygodni po poronieniu ponieważ pózniej wynik może byc mniej wiarygodny z tąd moje pytanie czy te badania będą odniesieniem do ciąży która była czy jak to wygląda ? Czy wy wykonywałyście pełną immunologię ?
Przykro mi... coś przepowiadało poronienie?
Dzielna jesteś 🤗🤗🤗
 
reklama
Cześć dziewczyny, sporo mnie nie było bo potrzebowałam się odciąć na czas ciąży od forów, bo moje poprzednie doświadczenia plus różne nasze historie sprawiały, że w zasadzie cały czas żyłam w stresie. Natomiast nie wyobrażam sobie przechodzenia przez kolejne próby IV bez was… @Evela.6 @annemarie wszystkie dziewczyny które poznałam tutaj na forum od czerwca do grudnia 2021, nawet jeśli mnie nie kojarzycie to bardzo wam dziękuje za wszystko. Za wsparcie, za serduszka, kciuki przed transferami, słowa pocieszenia po negatywnych betach, wasze historie i doświadczenie. Dziękuje za takie miejsce w sieci które tworzycie wszystkie ❤️ Ja już rozpakowana z miesięcznym wyprzedzeniem ale wszystko u nas dobrze. Uczymy się karmienia i siebie. Zwalniam brzuszek tym samym dla kogoś.

Pozdrawiamy
Magda i Lidka 6.08.2022
 
I dupa dziś ponownie zrobiłam tsh i nie wiem czy ten transfer mój się odbędzie .... Dziś TSH ponad 2 ... Zrobiłam ponownie wynik ... Już mam doła ... Na jutro mam umówionego endokrynologa ale nie wiem jak szybko spada TSH.... Już mi się płakać chce ☹️☹️☹️ doła mam jak h** 😭😭😭😭 wiedziałam że nie może być kolorowo 😭😭😭😭😭😭 czy na wynik ma wpływ że spałam tylko niecałe 3 godziny po nocce ??? 🤔🤔🤔🤔
 
Cześć dziewczyny, sporo mnie nie było bo potrzebowałam się odciąć na czas ciąży od forów, bo moje poprzednie doświadczenia plus różne nasze historie sprawiały, że w zasadzie cały czas żyłam w stresie. Natomiast nie wyobrażam sobie przechodzenia przez kolejne próby IV bez was… @Evela.6 @annemarie wszystkie dziewczyny które poznałam tutaj na forum od czerwca do grudnia 2021, nawet jeśli mnie nie kojarzycie to bardzo wam dziękuje za wszystko. Za wsparcie, za serduszka, kciuki przed transferami, słowa pocieszenia po negatywnych betach, wasze historie i doświadczenie. Dziękuje za takie miejsce w sieci które tworzycie wszystkie ❤️ Ja już rozpakowana z miesięcznym wyprzedzeniem ale wszystko u nas dobrze. Uczymy się karmienia i siebie. Zwalniam brzuszek tym samym dla kogoś.

Pozdrawiamy
Magda i Lidka 6.08.2022
JAaaaaa pamietam ❤ jenyy jak Super ❤💪 wielkie gratulacje , dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej ❤
 
reklama
I dupa dziś ponownie zrobiłam tsh i nie wiem czy ten transfer mój się odbędzie .... Dziś TSH ponad 2 ... Zrobiłam ponownie wynik ... Już mam doła ... Na jutro mam umówionego endokrynologa ale nie wiem jak szybko spada TSH.... Już mi się płakać chce ☹️☹️☹️ doła mam jak h** 😭😭😭😭 wiedziałam że nie może być kolorowo 😭😭😭😭😭😭 czy na wynik ma wpływ że spałam tylko niecałe 3 godziny po nocce ??? 🤔🤔🤔🤔
Tak trzeba byc wypoczętym 😊
 
Do góry