reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja do kliniki mam ok 200km. Ok 50km przed kazali mi wypić 0,5l wody na spokojnie więc nie czułam że jest mega wypełniony ale coś w nim było ;) pamiętam jak dzisiaj.. jak pięknie to maleństwo było widoczne na ekranie USG i tak sobie to wyobrażałam z wizyty na wizytę że zostanie z nami ❤️❤️
Ojaaa to widać na usg transfer ??? ☺☺☺
 
reklama
Dziewczyny biorę globuli z progesteronem a właśnie kiedyisł zakładać kolejną wcześniejszą się pojawiła na wkładce widzę że mam taki śluz i globulkę koloru pudrowego różu dodam że planowo mogła bym dziś mieć okres
 
reklama
Do góry