reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Weź poprawkę na to, że zarodek był dwudniowy. No i też może być troszkę "leniuszek". Na razie jest wszystko w normie. A kiedy jakiś kontakt z kliniką?
Dziś rozmawiałam z dr i mówiła że mała beta ale dodała że są czasem takie ciążę. Dodała że widać że coś się dzieje i kazała za tydzień będę zrobić i się okaże.
 
reklama
Dziś rozmawiałam z dr i mówiła że mała beta ale dodała że są czasem takie ciążę. Dodała że widać że coś się dzieje i kazała za tydzień będę zrobić i się okaże.
Dokładnie nie ma co kropka skreślać 😉 moze to chłopak bedzie 😂 oni zawsze potrzebują wiecej czasu zeby sie ogarnac 😅
 
Idealnie rozpisał mi leki, stymulacja super się powiodła. Zapłodnione 6/6 bo jestem przed 30 :) później transfer na naturalnym cyklu. Oczywiście wspomagacze typu wlew z accofilu, progesteron itd.. stwierdził że jeśli idziemy za ciosem to poleca embroglue i assistent hatching.. ogólnie klinika i cały personel tak super że nie mogło być inaczej.. pamiętam jak już czekaliśmy przed transferem i położna powiedziała "embriolog pokaże Wam jeszcze malucha przed" i tak mi to utkwiło w głowie 😁 przyjechaliśmy po niego pełni pozytywnych emocji.. oczywiście mąż był tak zdenerwowany że pantofla filiowego chciał założyć na głowę 🤣 a teraz cieszymy się każdym kopniakiem, czujemy te malutkie stopki i niedługo się zobaczymy.. trzeba walczyć dziewczyny!!! 💪💪💪😍
Ten pantofel mnie rozwalil 🤣🤣🤣 my tez na pewno bierzemy embrioglue i assisted hatching bo juz zaznaczalam na formularzu. Lekarz tez polecal to polaczenie.
Oj pamietam te kopniaczki. Moj synuś ma teraz 18 miesięcy ale dalej pamiętam to wspaniałe uczucie...na początku bo potem bolało 😂 ogólnie ja miałam ciężką i zagrożoną ciążę.
 
U mnie nie było znaczenia, zawsze miałam pusty i lekarze nigdy nic nie mówili a miałam w sumie 3 roznych przy transferach. Niby zalecają miec pełen ale moze wlasnie przez moje tylozgiecie im to nie przeszkadzało. Transfery były udane wiec chyba nie musisz sie tak martwic o ten pęcherz. Ja jak sie denerwuje to zawsze chce mi sie siku wiec u mnie pełen pęcherz odpada przy transferze bo by mi było ciezko tam wysiedzieć przez 15 min a potem musiałabym odrazu leciec do łazienki 🤷🏻‍♀️ A tak na spokojnie bez stresu i w komforcie 👍🏻
No wlasnie ja co chwile musze siku wiec dla mnie to jest malo mozliwe miec pelen pecherz i zeby mi jeszcze tam gdzies grzebali i uciskali 🙈
 
Dziś rozmawiałam z dr i mówiła że mała beta ale dodała że są czasem takie ciążę. Dodała że widać że coś się dzieje i kazała za tydzień będę zrobić i się okaże.
Ale przeciez to jest dobry przyrost. Dla pocieszenia dodam, ze moja znajoma miala przyrosty po 30% a ma córeczkę już 3 letnią 😊 nie ma sie co od razu stresować zwłaszcza, że przyrosty są w normie! Nie kazda ma bete startującą po 300%
 
reklama
Do góry