reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej Pierwsze dni bolały mnie bardzoooo ręce , miałam wrażenie że nie dopływa do nich krew 🙈 gulki miałam dlugooo i duże były chyba dopiero w sobotę ta co była mi się zmniejszyły że są już prawie niewyczuwalne a odczyn mam do dziś ...🙈 Chodź już prawie niewidoczny . Jutro kolejne 🙈🙈 już przeżywam ten ból 🙈🙈🙈🙈
O rety
To masz przygody, ale wierze mocno ze one pomogą❤️😘
 
reklama
Hej byłam zawieźć papiery i mam pytanie Dziewczyny co ile dni mialyscie kontrolę stymulacji ? Ja się właśnie dowiedziałam że następna wizyta 8.06 , pierwsza 1.06 dla mnie to dziwne na co Pani powiedziała, że nie da się tak szybko ocenić reakcji Menopurem, a jeśli ta dawka będzie za słaba i trzeba bedzie zwiększyć to co wtedy ... Jeszcze jedno, czy jak badam pgd zarodki to wymagany jest kariotyp nasz ? Pani Doktor nic nawet słowem nie wspomniała o kariotypie a ja się dzisiaj dowiaduje z rejestracji .... ogólnie pytałam o to bo wiedziałam że raczej trzeba ale zero odzewu. Będę z nią jutro rozmawiać o tym .... dziewczyny trzymam kciuki za betę 😘😘😘😘😘
My mielismy kariotypy badane ale u nas to bylo jedno z pierwszych badan. Z tego co sie orientuje do badania pgd nie potrzeba kariotypow rodzicow, poniewaz badane sa kariotypy zarodkow. My mielismy to badanie i nie widzę, zeby na wynikach byly nasze kariotypy badane. Jest tylko informacja, ze powodem badania jest wynik meza.
Jesli chodzi o stymulacje, to tez chodzilam co kilka dni. Pod koniec stymulacji bywalam częściej jak juz lekarz widzial, ze zblizamy sie do konca stymulacji.
 
Hej byłam zawieźć papiery i mam pytanie Dziewczyny co ile dni mialyscie kontrolę stymulacji ? Ja się właśnie dowiedziałam że następna wizyta 8.06 , pierwsza 1.06 dla mnie to dziwne na co Pani powiedziała, że nie da się tak szybko ocenić reakcji Menopurem, a jeśli ta dawka będzie za słaba i trzeba bedzie zwiększyć to co wtedy ... Jeszcze jedno, czy jak badam pgd zarodki to wymagany jest kariotyp nasz ? Pani Doktor nic nawet słowem nie wspomniała o kariotypie a ja się dzisiaj dowiaduje z rejestracji .... ogólnie pytałam o to bo wiedziałam że raczej trzeba ale zero odzewu. Będę z nią jutro rozmawiać o tym .... dziewczyny trzymam kciuki za betę 😘😘😘😘😘
Ja miałam kontrolę 5/6 dzień stymulacji potem 9/11 po drugiej wizycie miałam zwiększona dawkę menopuru. Ale to lekarz powie 😊 kiedy kolejna wizyta. Mi np w trakcie dodali orgalutran. Trzymam kciuki😊
 
Hej byłam zawieźć papiery i mam pytanie Dziewczyny co ile dni mialyscie kontrolę stymulacji ? Ja się właśnie dowiedziałam że następna wizyta 8.06 , pierwsza 1.06 dla mnie to dziwne na co Pani powiedziała, że nie da się tak szybko ocenić reakcji Menopurem, a jeśli ta dawka będzie za słaba i trzeba bedzie zwiększyć to co wtedy ... Jeszcze jedno, czy jak badam pgd zarodki to wymagany jest kariotyp nasz ? Pani Doktor nic nawet słowem nie wspomniała o kariotypie a ja się dzisiaj dowiaduje z rejestracji .... ogólnie pytałam o to bo wiedziałam że raczej trzeba ale zero odzewu. Będę z nią jutro rozmawiać o tym .... dziewczyny trzymam kciuki za betę 😘😘😘😘😘
Ja od soboty 28.05 mam wizyty co dwa dni. Czyli 30.06 potem 01.06 oraz 03.06. Do tego mam stały kontakt z lekarzem na telefonie. Bo wyniki estradiolu i progesteronu dostaje później niż są wizyty. Dlatego dawkowanie leków zmienia mi po informacji o hormonach ;) a na kontrolach sprawdzą jak rosną i ile jest pecherzykow.

Bardzo dziwnie że ty nie masz czestrzych wizyt
 
Dziewczyny jakie badania odnośnie endokrynologa robiłyście? Dzisiaj mam wizytę, chce wziąć skierowanie na TSH, FT3, FT4, ANTY TPO, ANTY TG.
coś jeszcze powinnam zbadać?
 
Ja od soboty 28.05 mam wizyty co dwa dni. Czyli 30.06 potem 01.06 oraz 03.06. Do tego mam stały kontakt z lekarzem na telefonie. Bo wyniki estradiolu i progesteronu dostaje później niż są wizyty. Dlatego

dawkowanie leków zmienia mi po informacji o hormonach ;) a na kontrolach sprawdzą jak rosną i ile jest pecherzykow.

Bardzo dziwnie że ty nie masz czestrzych wizyt
Ja miałam 2 wizyty na 11 dni. Pierwsza 5 dnia i druga 9 dnia. I tyle.
 
Dziewczyny jakie badania odnośnie endokrynologa robiłyście? Dzisiaj mam wizytę, chce wziąć skierowanie na TSH, FT3, FT4, ANTY TPO, ANTY TG.
coś jeszcze powinnam zbadać?
To zależy w jakim kontekście... te dotyczą tylko tarczycy, o to chodzi?
Mój endo na NFZ mógł wypisać tylko JEDNO badanie w czasie jednej wizyty... Więc zbadanie wszystkiego bezpłatnie zajęłoby mi ze 2 lata (biorąc pod uwagę terminy wizyt).
 
To zależy w jakim kontekście... te dotyczą tylko tarczycy, o to chodzi?
Mój endo na NFZ mógł wypisać tylko JEDNO badanie w czasie jednej wizyty... Więc zbadanie wszystkiego bezpłatnie zajęłoby mi ze 2 lata (biorąc pod uwagę terminy wizyt).
Chodzi mi o badania od endokrynologa, na które skierował Was ginekolog bądź endokrynolog
 
reklama
Do góry