reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To była moja druga stymulacja.
Po pierwszej stymulacji (14 komórek) i nieudanym transferze świeżaczka (w ogóle zarodki nie przetrwały do 5 doby) zdecydowaliśmy, że poddaje się drugiej i wszystkie komórki z nowej stymulacji plus 8 komórek, zamrożonych z pierwszej, zapładniamy.
Po nieudanym transferze miałam miesiąc przerwy, brałam wtedy dhea i koenzym q10.
I po tym czasie stymulacja, która dała taki efekt, że nie ruszaliśmy tych zamrożonych.
Z 37 zapłodnionych komórek, mieliśmy 8 zarodków (5AA i 5AB ) jesteśmy po jednym transferze- niestety ciąża biochemiczna i teraz szykujemy się do kolejnego, albo z 1 albo z 2 zarodkami.
Rozumiem :) Powodzenia życzę i mocno trzymam kciuki :) Ja po pierwszej stymulacji miałam 18 pęcherzyków i wczoraj to 6 mnie naprawdę zasmuciło dopiero lekarz sprawdził, że z tych 18 tylko 8 było komórek. Widocznie taka moja "uroda" 😁 Ja też chyba zrobię sobie miesiąc przerwy o ile w ogóle będą jakieś zarodki, ale na razie żyję taką nadzieją 😊 Powodzenia, daj znać po transferze :)
 
reklama
Jak bylam na intralipidzie to leżała koło mnie dziewczyna, której pobrali 3 komórki, a była świecie przekonana, że na pewno ma hiperstymulacje. W życiu nie widziałam takiej paniki :D wolała położone co chwile, że coś ja uklulo po lewej, potem że po prawej. Położna nie nadazala oczami wywracac :p także psychika też robi swoje
Trzeba się dobrze nastawić. Serio ja przy 19 jajkach nie czułam bólu, ani przed ani po punkcji. Ogólnie sama punkcja jest moim zdaniem najlepsza w całej procedurze.
Przy 19 pobranych przed lekko gdzieś mnie tam zakuło ale nic ogólnie takiego mi nie było ale po fatalnie się czułam. Nie mogłam się schylić przez 4 dni
 
Dziewczyny
Podpisalyscie petycje o przywrócenie programu dofinansować do in vitro?
Jak nie to zachęcam 😊

 
Dziewczyny co wy na to... załączam wyniki badan ... trzy invitro za nami. Dwa ze swiezakow podobno piękne zarodki i raz dwa mrozaczki ale nierokujące za nadto. To tylko cześć wynikow ale czy one Wam coś mowia... wizyta u immunologa na początek czerwca:(
 

Załączniki

  • BAE2123F-2DE6-40AC-8C2E-57167F84ACBE.jpeg
    BAE2123F-2DE6-40AC-8C2E-57167F84ACBE.jpeg
    950,9 KB · Wyświetleń: 67
  • EB633743-CA4A-49B3-9F9E-84905B9A815C.jpeg
    EB633743-CA4A-49B3-9F9E-84905B9A815C.jpeg
    431,3 KB · Wyświetleń: 62
  • 631CB8E5-5779-41B3-8AD7-CF8C13D2C8CD.jpeg
    631CB8E5-5779-41B3-8AD7-CF8C13D2C8CD.jpeg
    426,4 KB · Wyświetleń: 74
Chociaż ty mnie uspokoiłaś ❤️ 😁 ale pewnie i tak będę się zachowywać jak ta z 3 komórkami 😂😂😂 ostatnio panika to moje drugie imię 😉 wczoraj to nawet ledwo pobranie krwi wytrzymałam 😂 moje hormony szaleją co zrobić 😁🤷‍♀️
Ja mam tyle siniaków od tych pobrań krwi 😀 Cieszę się, że narazie odpocznę sobie od tych pobrań krwi 😁
 
reklama
Dziewczyny co wy na to... załączam wyniki badan ... trzy invitro za nami. Dwa ze swiezakow podobno piękne zarodki i raz dwa mrozaczki ale nierokujące za nadto. To tylko cześć wynikow ale czy one Wam coś mowia... wizyta u immunologa na początek czerwca:(
Cytokiny masz strasznie rozjechane.
Tnf alfa w kosmos. Masz stan zapalny w organiźmie ?? Byłaś chora w trakcie lub przed robieniem wyników?
 
Do góry