reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny :)
Gratuluje Wszystkim, którym się udało, długo mnie nie było, ale super się czyta jak się wszystko udaje 😁
Mam do Was takie pytanie, nie wiem za bardzo na jaki wątek powinnam je skierować wiec pisze tu bo wiem, że dużo dziewczyn już ma dzieci i podchodzili jeszcze raz do transferu.
Mój mały skarb skonczyl roczek ❤️ Postanowiłam podejść kolejny raz do invitro, już w sumie podeszłam dwa razy do transferu, niestety nie udało się :(
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was miała małe dziecko w domu i podchodziła do transferu ? Jak to jest z tym noszeniem dziecka ? Kurde starałam się mega, żeby nie nosić, siadać przy nim , ale czasami się nie da i musiałam wziac na ręce, ja nie wiem czy to może być powód tych niepowodzeń
Jak było u Was?
 
Był przez pewna chwilę taki pomysł , ale pozostaliśmy u nas w klinice... Wiesz ja mam wrażenie a nawet jestem pewna że to zemną jest coś grubo nie tak ... Zobaczymy jak teraz będzie ... Mam nadzieję że będą dzieci z tego 😍😍😍
W Krakowie jest Jerzy Przybycień mówią o nim że jest od najtrudniejszych przypadków
 
Dziś dzień pustki w kalendarzu , wiele dziewczyn siedzi za krzakami więc z tego to wynika 🙈 a ja przyszłam się tylko przywitać i życzyć wam cudownego czwartku 🥰🥰 chodź pogoda za oknem nie sprzyja ... Przynajmniej u mnie jest szaro ,buro i ponuro ... Na dodatek pada śnieg z deszczem 🙈🙈🙈 Miłego dnia 😘😘😘❤️
ojej to Wy tam zimę macie u nas w Szczecinie pięknie słonecznie 😉miłego dniaaaaa❤️
 
reklama
Elessi miałaś jeszcze inne objawy na tak wczesnym etapie? Dziś jest 3 dpt 5-dniowej blastki, a mnie zaczynają boleć piersi.
"Jajnik" boli nadal i ból promieniuje mi w dół do lewej pachwiny....
Chyba sobie coś wkręcam, a może nie 🙏🙏🙏
U mnie ból piersi był dopiero gdzies po 10 dniach ale na drugi dzien po transferze było mi mega słabo myslalam ze zemdleje jak poszłam na spacer i wlasnie ten ból podbrzusza jak na okres.
 
Do góry