reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

mi dr zanim rozstala sie z invicta ... powiedziała ze mam brac estrofem i proga do 12tc a pozniej co tydzien zmniejszać dawki az w 15tc zrobic badanie hormonow i jak sie utrzymuja to schodzic dalej. Wiec wyliczylam, ze jak transfer mialam 13.01 to zejde z lekow ok. 21 kwietnia 😱
Jeśli chodzi o estrofem to naprawdę nie brałabym tak długo, większość dziewczyn miała go rozpisanego do ok 10 max 12 tyg ze zejściem już dawek. Jak czytalam kiedyś wypowiedzi na innym forum to często spotykałam się też z wypowiedziami, że dziewczyny brały go do 8 tygodnia, do 7 tygodnia 3x1,a potem schodzenie z niego do 8 tyg. Ok 10 tygodnia organizm ma go już bardzo dużo, gdyż produkuje go łożysko. Naprawdę nie ma co przesadzać z lekami w ciąży.
 
reklama
Dziewczyny znalazłam swoje wypisy z HSG. Oprócz niedroznego prawego jajowody, mam coś tam
Ze strzępkami w
Prawym ale wyszedł mi polip endometrialny. Potem mialam
Go usunięty i pobrane endo do badan i wyszło mi... 1) fragment endometrium z cechami sekrecji 2) polipowate fragmenty endometrium z cechami sekrecji. Coś wam to mówi? Czy któraś z was się spotkała z czymś takim i jaki był sposób postępowania? Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze transfery. Ja za malo
Ostatnio wypilam i mnie wygniotła położna :/
 
Jeśli chodzi o estrofem to naprawdę nie brałabym tak długo, większość dziewczyn miała go rozpisanego do ok 10 max 12 tyg ze zejściem już dawek. Jak czytalam kiedyś wypowiedzi na innym forum to często spotykałam się też z wypowiedziami, że dziewczyny brały go do 8 tygodnia, do 7 tygodnia 3x1,a potem schodzenie z niego do 8 tyg. Ok 10 tygodnia organizm ma go już bardzo dużo, gdyż produkuje go łożysko. Naprawdę nie ma co przesadzać z lekami w ciąży.
no ja bede teraz pewnie sluchac sie Hajdusianka z invicty w zastępstwie mojej dr. Więc zobaczymy co on powie 26.02. Do 10tyg zostało mi 2t2d to jeszcze będę na pewno brac
 
reklama
Do góry