reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka;) ja juz po wizycie - niestety brak echa zarodka. W przyszlym tygodniu wizyta to potwierdzajaca, no i potem najpewniej tabletki i koniec. A teraz na razie musze sie jakis ogarnac ;)
Trzymam za Was wszystkie kciuki, zeby sie Wam udalo i zebyscie w tym roku powitaly na swiecie swoje dzieci ✊🥰
 
reklama
Hejka;) ja juz po wizycie - niestety brak echa zarodka. W przyszlym tygodniu wizyta to potwierdzajaca, no i potem najpewniej tabletki i koniec. A teraz na razie musze sie jakis ogarnac ;)
Trzymam za Was wszystkie kciuki, zeby sie Wam udalo i zebyscie w tym roku powitaly na swiecie swoje dzieci ✊🥰
Bardzo mi przykro 😔
 
Ja od 7 dpt miałam mega apetyt , nawet wtedy nie przypuszczałam że mogło się udać. Jadłam wszystko oczami . Serioo mąż się śmiał że zbankrutuje przy mnie ... Też nie skojarzył że to może być to ... Ogólnie jestem niejadkiem ... Chodź tego nie widać po mnie ... Pojechaliśmy na dożynki i wszystkiego musiałam sprobowac ... Ba nawet się popłakałam bo była kolejka duża do zupy i myślałam że dla mnie niestarczy 🤦🙈 dopiero 2 dni później zrobiłam test i wyszedł pozytywny . Niegdy wcześniej ani później tak nie miałam ... Tak że to różnie bywa ...
Hejka, a co tam u Ciebie? Już dawno nie odzywałaś się... Jak tam plan szczepień?
 
Chciałam się pożalić na złośliwość losu :) dziś mam wizytę (miałam być między 1-5dc). Miałam dostać okres 31.12 a tu nic ... Niestety testy ciążowe wszystkie negatywne. Ja nie miewam takich długich cykli... Nie wiem co jest grane, dobrze ze chociaż dziś wizyta to może się dowiem czy nie dzieje się nic złego

Balcaro strasznie mi przykro :( puste jajo?
 
Chciałam się pożalić na złośliwość losu :) dziś mam wizytę (miałam być między 1-5dc). Miałam dostać okres 31.12 a tu nic ... Niestety testy ciążowe wszystkie negatywne. Ja nie miewam takich długich cykli... Nie wiem co jest grane, dobrze ze chociaż dziś wizyta to może się dowiem czy nie dzieje się nic złego

Balcaro strasznie mi przykro :( puste jajo?
Tak niestety, trzeba sie jakos pogodzic i zyc dalej… na razie nie pytajcie, jakie dalsze plany, bo sama nie wiem… mimo wszystko trzymam za Was kciuki ;* mysle, ze czasem tu spojrze, co sie u Was dzieje, ale na jakis czas musze sie wylaczyc i ogarnac ;)
 
Hejka;) ja juz po wizycie - niestety brak echa zarodka. W przyszlym tygodniu wizyta to potwierdzajaca, no i potem najpewniej tabletki i koniec. A teraz na razie musze sie jakis ogarnac ;)
Trzymam za Was wszystkie kciuki, zeby sie Wam udalo i zebyscie w tym roku powitaly na swiecie swoje dzieci [emoji110][emoji3059]
Przykro mi . Dużo siły [emoji8]
 
Tak niestety, trzeba sie jakos pogodzic i zyc dalej… na razie nie pytajcie, jakie dalsze plany, bo sama nie wiem… mimo wszystko trzymam za Was kciuki ;* mysle, ze czasem tu spojrze, co sie u Was dzieje, ale na jakis czas musze sie wylaczyc i ogarnac ;)
a który to tc? ile po transferze? Czy nie jest jescze za wczesnie poprostu?
 
reklama
Do góry