reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć jestem po 2 poronieniach zaszłam naturalnie . Później podeszliśmy do in vitro 2 transfery nie udane. Czekaliśmy teraz na okres bo mieliśmy podejść na cyklu sztucznym 7 dniu okres sie spóźnia 2 testy pozytywne. Bety nie mogę zrobić bo w Holandi ciężko o skierowanie robia problemy . Nie wiem co myśleć . Przyjmuje progesteron na własną rękę 3 razy dziennie . Jutro musze zadzwinic do lekarza co dalej . Czy ktoś przyjmował femibion 0 ? Bo brałam cały czas i nie wiwm czy można w ciąży
Wydaje mi się, że femibion 0 jest przeznaczony do czasu starań, a jak już jesteś w ciąży to masz kolejny numerek, ale na pewno możesz spokojnie skończyć to opakowanie które masz. To tylko suplementy.
A co do odczuć- moze ostrożny optymizm? :D wiele z nas jest po poronieniach i wiadomo, że jest strach czy kolejna ciąża się utrzyma czy nie. Ale trochę optymizmu niezaszkodzi :) gratuluję
 
reklama
Cześć jestem po 2 poronieniach zaszłam naturalnie . Później podeszliśmy do in vitro 2 transfery nie udane. Czekaliśmy teraz na okres bo mieliśmy podejść na cyklu sztucznym 7 dniu okres sie spóźnia 2 testy pozytywne. Bety nie mogę zrobić bo w Holandi ciężko o skierowanie robia problemy . Nie wiem co myśleć . Przyjmuje progesteron na własną rękę 3 razy dziennie . Jutro musze zadzwinic do lekarza co dalej . Czy ktoś przyjmował femibion 0 ? Bo brałam cały czas i nie wiwm czy można w ciąży
Na ulotce jest napisane ,ze w przypadku ciazy powinnas zaczac brac Femibion 1 ,ma wiecej witamin,selen ,zelazo i choline.Nie wiem ile ci tego zostalo,ale mozesz rownie dobrze brac to po porodzie,kiedy organizm jest kompletnie wyjalowiony.🤗
 
Dziewczyny do kiedy się bada Betę? Bo mój lekarz wraca dopiero 11.01 :( I nie wiem czy mam sprawdzać cały czas do tego czasu czy to nie ma sensu? Ostatnia weryfikacja 12dpt - 380
Mam leki cały czas, progesteron 25, TSH skontrolowane ale nie wiem czy coś jeszcze? I czy czekać do tego 11.01 czy gdzieś się wcześniej umówić ?
Moj lekarz tez jest na urlopie, jedynie smsem mu wynik 2 weryfikacji bety (11 dpt), wczesniej robilam bete 7 dpt i nie dalo sie 9 dnia zrobic bo byl nowy rok. Dzis wyslalam wynik i odpisal tylko zeby za tydzien sie umowic na wizyte, juz nic nie pisal o tym zeby znowu badac, ale ja i tak jeszcze dla samej siebie pojde 3 raz na bete i progesteron:) TSH tez robilas po transferze? Kurde mi nic nie mowil zeby cos zbadac oprócz tej bety i prog.
 
Moj lekarz tez jest na urlopie, jedynie smsem mu wynik 2 weryfikacji bety (11 dpt), wczesniej robilam bete 7 dpt i nie dalo sie 9 dnia zrobic bo byl nowy rok. Dzis wyslalam wynik i odpisal tylko zeby za tydzien sie umowic na wizyte, juz nic nie pisal o tym zeby znowu badac, ale ja i tak jeszcze dla samej siebie pojde 3 raz na bete i progesteron:) TSH tez robilas po transferze? Kurde mi nic nie mowil zeby cos zbadac oprócz tej bety i prog.
Wiesz co moje TsH zawsze w ciąży szaleje od progesteronu wiec zbadałam i miałam racje. Pewnie tez sprawdzę jeszcze raz bo on wraca 11.01 ale mnie wcisnęli dopiero na 13.01 Do tego czasu oszaleje ;)
 
Wiesz co moje TsH zawsze w ciąży szaleje od progesteronu wiec zbadałam i miałam racje. Pewnie tez sprawdzę jeszcze raz bo on wraca 11.01 ale mnie wcisnęli dopiero na 13.01 Do tego czasu oszaleje ;)
To mamy tego samego dnia wizyte :) :) to chyba tez sobie od raz zbadam to tsh, wprawdzie biore euthyrox 25, ale teraz pewnie tsh poszlo do góry
 
Czy któraś z dziewczyn miała doczynienia z klinika gyncentrum Katowice? Szukam wszelkich opinii odnośnie lekarzy, ich podejścia, labalatorium, embriologow, dodatkowych procedur. Czy któras z was może się podzielić?
Miałam 2 inseminacje i 1 in vitro, co do inseminacji jestem nie zadowolona, a pierwsza proba in vitro wydaje mi sie ze jest udana, 13 mam usg. Miałam tylko do czynienia z Panią Gajewska i Weglarz obie bardzo miłe 😊
 
Moj lekarz tez jest na urlopie, jedynie smsem mu wynik 2 weryfikacji bety (11 dpt), wczesniej robilam bete 7 dpt i nie dalo sie 9 dnia zrobic bo byl nowy rok. Dzis wyslalam wynik i odpisal tylko zeby za tydzien sie umowic na wizyte, juz nic nie pisal o tym zeby znowu badac, ale ja i tak jeszcze dla samej siebie pojde 3 raz na bete i progesteron:) TSH tez robilas po transferze? Kurde mi nic nie mowil zeby cos zbadac oprócz tej bety i prog.
A badałas TSH przed ciążą? Bo jeśli przed ciążą było ok to na spokojnie poczekaj na wizytę, lekarz napewno da Ci do wykonania cała morfologię, mocz. Ja miałam pierwsze badanie tarczycy w ciąży dopiero ok 12 tygodnia a już przed ciążą byłam na lekach. Nie stresuj się niepotrzebnie 🙂
 
A badałas TSH przed ciążą? Bo jeśli przed ciążą było ok to na spokojnie poczekaj na wizytę, lekarz napewno da Ci do wykonania cała morfologię, mocz. Ja miałam pierwsze badanie tarczycy w ciąży dopiero ok 12 tygodnia a już przed ciążą byłam na lekach. Nie stresuj się niepotrzebnie 🙂
Tak badalam, od jakis dwoch lat biorę ten euthyrox, cos ok 2 zawsze mialam nie pamietam dokladnie, a tym tsh to sie stresuje bo kiedys jak mi sie leki skonczyly jeszcze u starego lekarza to sie zaczal prawie drzec na mnie ze od tygodnia tego nie bralam ze to wazne i cos tam gadal jeszcze :p
 
reklama
Tak badalam, od jakis dwoch lat biorę ten euthyrox, cos ok 2 zawsze mialam nie pamietam dokladnie, a tym tsh to sie stresuje bo kiedys jak mi sie leki skonczyly jeszcze u starego lekarza to sie zaczal prawie drzec na mnie ze od tygodnia tego nie bralam ze to wazne i cos tam gadal jeszcze :p
To się nic nie stresuj 😃😉
 
Do góry