reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy to prawda że ciężko dostać w aptece claxane i neoparin (heparynę ) brak w aptekach i hurtowniach 😔
Też tak macie ?
Wejdź na stronkę 'kto ma lek" wpisz swój adres i nazwę leku , znajdziesz ci apteki w pobliżu co mają, warto też od razu zadzwonić i sobie zarezerwować tyle opakowań ile masz zapisane Na rp
 
@Anittka nie stosuje jakiejś diety, staram się zdrowo odżywiać i jeść sporo warzyw, dodatkowo ograniczyłam słodycze.
Wydaje mi się, że to jest długi protokół. Od poniedziałku co drugi dzień będzie gonapeptyl, później dojdzie Menopurl.
Zdrowo jeść ja mam z tym problem ale próbujemy bo nie cierpię babrać się w kuchni a te zdrowe wg mnie potrzebują dużo czasu. Wyciskamy co drugi dzień soki, jemy sałatki owocowe i warzywne. Ile ja się ostatnio naskrobalam marchewek to w życiu nigdy 😂
Fajnie że się też starasz zdrowo. Mam nadzieję że lepiej Ci idzie niż mi.
[/QUOTE]

@Anittka Ja też nie mam czasu na siedzenie w kuchni. Ale jednak te owoce i warzywa u mnie są na co dzień.

Czyli z 5 zarodkow masz 2 implantacje. Moze musisz trafic na idealny zarodek. Moze druga stymulacja da lepsze wyniki, wiesz jak to z komorkami jajowymi, dana „partia” moze byc o niebo lepsza. Jakies suplementy bierzesz na poprawe jajeczek? A allo mlr badal Ci Pasnik?? Ile wam wyszlo?
Kciukasy za dorodne jajeczka! Uda Ci sie w koncu na pewno! Sciskam❤️
@Dzoannna Tak, mam nadzieję, że tym razem trafimy na tego kropka ❤️ u Paśnika nie byłam.
A polecisz jakiś suplementy? Ja biorę tylko jodid i kwas foliowy.
Poprzednim razem wyprodukowałam 17 jajeczek, i oby tym razem udało się dużo.

A na co jest to allo mlr?
 
Zdrowo jeść ja mam z tym problem ale próbujemy bo nie cierpię babrać się w kuchni a te zdrowe wg mnie potrzebują dużo czasu. Wyciskamy co drugi dzień soki, jemy sałatki owocowe i warzywne. Ile ja się ostatnio naskrobalam marchewek to w życiu nigdy 😂
Fajnie że się też starasz zdrowo. Mam nadzieję że lepiej Ci idzie niż mi.

@Anittka Ja też nie mam czasu na siedzenie w kuchni. Ale jednak te owoce i warzywa u mnie są na co dzień.


@Dzoannna Tak, mam nadzieję, że tym razem trafimy na tego kropka ❤️ u Paśnika nie byłam.
A polecisz jakiś suplementy? Ja biorę tylko jodid i kwas foliowy.
Poprzednim razem wyprodukowałam 17 jajeczek, i oby tym razem udało się dużo.

A na co jest to allo mlr?
[/QUOTE]
Trzymam kciuki za jajeczka ❤️✊
 
Bo borelioza może się różnie rozwinąć i tak niewielu sobie z nią potrafi radzić jak się rozhula. Ale spokojnie dziewczyny naprawdę. Wam się nie wolno denerwować a już napewno nie takim dziadostwem teraz.
Staram się być spokojna. Chociaż z tyłu głowy myśli są... Cieszę się że udało mi się ją odkryć najszybciej jak się dało, od dziś biorę antybiotyk. Mam nadzieję że na dzieciach to się nie odbije w żaden sposób
 
reklama
Do góry