reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spróbuj oczyszczania wątroby wg dr Clark, trwa 2-3 dni , u mnie -8 kg , u męża ok 5kg mniej, ja robiłam przed 1 ciąża ot tak sama dla siebie , nie żeby schudnąć ale dla lepszego samopoczucia, a że kilogramów mi ubyło to dodatkowy + 😘
Próbowałam kiedyś robić takie diety dobre dla wątroby z oczyszczaniem i źle się to kończyło. Było jeszcze gorzej 😞
 
Powiem Ci tak ja jestem szczupła ale dużo wyrzeczeń mnie kosztuje żeby utrzymać wagę, bo jestem raczej obzartuchem jak się stresuje. Najlepszą metodą dla mnie to nie mieć nic co mnie kusi w domu.
Powiem szczerze, ze robie to samo. Nie mam zadnych slodyczy w domu. Nic co kusi. Jak chce cos słodkiego to owoc musi wystarczyć. Nie slodze kawy, herbaty. Nie pijam sokow. Wole zjesc calego owoca. Na sniadanie 1 kanapka albo owsianka. Jakis owoc w ciagu dnia. Jogurt. Obiad z takich malych raczej. Kolacja tez niewielka. Ktoś powie, ze sie glodze ale moj org juz sie przyzwyczail. Przez siedzaca prace malo sie ruszam. Cwicze co 2 dzien na orbitku. I odkad tak zaczelam sie regularnie ruszac i mniej jesc to mi waga spadla. Czuje sie najedzona a nie przejedzona. Na mój organizm pomoglo. Poczatek byl ciezki ;)
 
Powiem szczerze, ze robie to samo. Nie mam zadnych slodyczy w domu. Nic co kusi. Jak chce cos słodkiego to owoc musi wystarczyć. Nie slodze kawy, herbaty. Nie pijam sokow. Wole zjesc calego owoca. Na sniadanie 1 kanapka albo owsianka. Jakis owoc w ciagu dnia. Jogurt. Obiad z takich malych raczej. Kolacja tez niewielka. Ktoś powie, ze sie glodze ale moj org juz sie przyzwyczail. Przez siedzaca prace malo sie ruszam. Cwicze co 2 dzien na orbitku. I odkad tak zaczelam sie regularnie ruszac i mniej jesc to mi waga spadla. Czuje sie najedzona a nie przejedzona. Na mój organizm pomoglo. Poczatek byl ciezki ;)
No i wspniale tak trzymaj.😘 Ja kiedyś sobie herbaty ani kawy bez cukru nie wyobrażałam a teraz pije i jest super, ale trochę to trwało zanim się przyzwyczaiłam.
 
Dzisiaj 5 dpt,zarzuciłam szpilki w pracy,i jak trochę polatałam odezwał się jajnik z którego była owulacja , troche ciągnie i pojawiły się białe upławy których nie miałam po poprzednim transferze ,a pamiętam je z poprzedniej ciąży, oby to był dobry znak a nie przypadek,poza tym czuje się super,wogole piersi nie bolą,nie jestem ociężała, ten sztuczny cykl mnie bardzo wykanczal, przy naturalnym jednak troszkę lepiej się znosi ten czas oczekiwania, już nie mogę się doczekać poniedziałku 😁
 
reklama
Do góry