reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Haha nie wiem co ale wyglądało jak siusiak 🤣 w czwartek na genetycznech się upewnię - i tu pytanie wchodziłaś na prenatalne sama czy z mężem? U mnie nie wpuszczają😩😔
Hahaha no jeśli marzysz o chłopcu to życzę Ci susiaka oczywiście 🤣❤️🤗

Weszłam sama i Pani Doktor też była w ciąży w ogóle i do mnie dlaczego bez męża? "Pani go zawoła sobie poogląda" no i ja zawołałam i siedział na kanapie w pierwszym gabinecie mając przed nosem tv oglądał sobie 😏❤️ pierwszy raz widział coś także mega był zadowolony 🥰🤭

Czemu nie wpuszczają? :(
 
reklama
Znam ten ból, sama podchodzę do 2 stymulacji. Z rocznika widać, że jesteś bardzo młoda i masz jeszcze trochę czasu.. Jak macie pieniądze to walczcie dalej 💪
Może i jestem młoda, ale czas tak szybko leci a razem z nim szansę maleją. Niestety finanse ograniczają nas przynajmniej na najbliższy czas. W naszym miejscu zamieszkania nie ma dofinansowań. 😔
Powodzenia ! 😙
 
Może i jestem młoda, ale czas tak szybko leci a razem z nim szansę maleją. Niestety finanse ograniczają nas przynajmniej na najbliższy czas. W naszym miejscu zamieszkania nie ma dofinansowań. 😔
Powodzenia ! 😙
O dofinansowaniu my też możemy sobie pomarzyć,ehh😒. Prędzej czy później będziesz jeszcze mamą😘 trzymaj się.
 
Hahaha no jeśli marzysz o chłopcu to życzę Ci susiaka oczywiście 🤣❤️🤗

Weszłam sama i Pani Doktor też była w ciąży w ogóle i do mnie dlaczego bez męża? "Pani go zawoła sobie poogląda" no i ja zawołałam i siedział na kanapie w pierwszym gabinecie mając przed nosem tv oglądał sobie 😏❤️ pierwszy raz widział coś także mega był zadowolony 🥰🤭

Czemu nie wpuszczają? :(
Byłaś w cito......z tym ekranem dla partnerów to żart jakiś. U konkurencji wchodziło się razem z mężem. Jeszcze rozumiem USG dopochwowe ale przez powłoki brzuszne to żart jakiś. Jeszcze nie było tego całego wirusa, mąż zwolnił się z pracy i też siedział na kanapie w innym pokoju😂😂😂 co było bez sensu zważywszy na możliwość nagrania USG.
 
Cześć dziewczyny!
Wracam do Was po dłuższym czasie i od razu z pytaniem. Podchodzimy drugi raz do całej procedury. Przy pierwszej nam sie nie udało, może teraz nam się uda...
Aktualnie jestem na antykoncepcji i lekarz kazał wczoraj (piątek) wziąć tabletkę i więcej nie. Mam też już zastrzyki z gonapeptylu co drugi dzień póki co.
Ale, ale..mój problem dziś jest inny. Nie minęło 24h od tabletki anty a tu jakieś brązowe plamienie. Czy to możliwe?? Dodam, że przy pierwszej procedurze brałam te same tabsy i nie było żadnego problemu...
Dziś już nie skontaktuje się z kliniką... pomóżcie coś, uspokójcie mnie choć trochę...
 
Cześć dziewczyny!
Wracam do Was po dłuższym czasie i od razu z pytaniem. Podchodzimy drugi raz do całej procedury. Przy pierwszej nam sie nie udało, może teraz nam się uda...
Aktualnie jestem na antykoncepcji i lekarz kazał wczoraj (piątek) wziąć tabletkę i więcej nie. Mam też już zastrzyki z gonapeptylu co drugi dzień póki co.
Ale, ale..mój problem dziś jest inny. Nie minęło 24h od tabletki anty a tu jakieś brązowe plamienie. Czy to możliwe?? Dodam, że przy pierwszej procedurze brałam te same tabsy i nie było żadnego problemu...
Dziś już nie skontaktuje się z kliniką... pomóżcie coś, uspokójcie mnie choć trochę...
Myślę, że nie dzieje się nic niepokojącego. A ile przyjęłaś tabletek? Ja anty wzięłam ostatnią w środę i dopiero dziś zaczynam brudzić, a liczyłam już na to, że dostanę krwawienie
 
reklama
Byłaś w cito......z tym ekranem dla partnerów to żart jakiś. U konkurencji wchodziło się razem z mężem. Jeszcze rozumiem USG dopochwowe ale przez powłoki brzuszne to żart jakiś. Jeszcze nie było tego całego wirusa, mąż zwolnił się z pracy i też siedział na kanapie w innym pokoju😂😂😂 co było bez sensu zważywszy na możliwość nagrania USG.
Mi nie przeszkadzało, mimo tego, że jestem z mężem 10 lat (no po ślubie mniej) to uważam, że fajna intymność między mną a lerkarką a mąż mógł obserwować sobie z boku, naprawdę uważam, że to super rozwiązanie 🤭 i mój mąż też 🤗
 
Do góry