reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laseczki jeszcze trochę walczymy o poprawę nasienia męża suplami, ale hormony, posiew nasienia, mocz i posiew moczu, badania na ureaplazma i mykoplazma ilość nasienia ma właściwe, nie ma żylaków, budowa fizjologiczna wg lekarza ok, ale morfologia 100%wady główki, ruch a0 no i fragmentacja 48 może być coś nie tak z wynikiem kariotypów?
Na wyniki czekamy już 3 tygodnie i zaraz zwariuje tak się boję wyniku. Moja ginka na to wskazywała. W rodzinie męża wszyscy mają dzieci nie ma poronień ani bezdzietnych par. Co myślicie? Help!
Ja czekałam równe 4 tygodnie... A kariptypy ok.
 
reklama
Czyli lekarz Ci pozwolił? Co do dawki to bierzesz 1/4 tabletki raz dziennie na nic czy częściej?
Tak pozwolil mi nawet 2,5 brac jesli bede czula ze to konieczne.Biore cwiartke,czyli 1,25 .Na glowe nie dziala ale brzuch mi sie rozluznia.Biore bo brzuch mi sie strasznie napina i twardnieje,biore tylko na noc .2-3 razy w tygodniu.
 
Dziewczyny a co na wzdęcia? 😒😒😒 No dramat mam dzisiaj, wyglądam jakby to był 7 miesiąc a nie początek ciąży 😭😭😭 brzuch aż boli 😒 można esspumisann czy nie? Wiecie jak przychodzą mi pacjenci do apteki to potrafię doradzić, ale sobie w żadnym razie , głupieje
 
Dziewczyny.. dzisiaj 9 dpt zrobiłam test 🙈🙈 co myślicie... Jutro chyba idę już na bete.
 

Załączniki

  • 20210808_094548.jpg
    20210808_094548.jpg
    787,5 KB · Wyświetleń: 139
reklama
Do góry