reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejo Dziewczynki. Ja już po. Zostały dwa zarodki. 8A i 6B i zostały dwa podane. Wg lekarza tak było najrozsądniej. Poprzednim razem przy nie udanym transferze były podane dwa 8A i 8B i dupa. W ogóle nie wierzę w powodzenie tego procederu i aż nie dowierzam że mogę mieć coś w sobie. Może i dobrze bo tym razem nastawienie jest wręcz odwrotne do poprzedniego. Pozdrowionka j miłego dnia🤗
✊✊✊
Obyś się bardzo zdziwiła 😉
 
Zjadłam Bułke z truskawka [emoji3] inaczej bym padła na pewno [emoji23]

Ja już po transferze. Wszytko poszło dobrze. Blastocysta wychodząca z otoczki. Udało się jeszcze jedna takiej samej jakości zamrozić [emoji3590] jest szansa na 2 bejbika. [emoji3590]

Ona powiedziała, że 60% szans na zagnieżdżenie, wygląda wszystko dobrze. Nie za wielkie jajniki, endometrium 12 mm.
Dała mi ovitrelle jeszcze raz, ale mała dawke, ona to nazwała zastrzyk na zagnieżdżenie. Powiedziała, że to pobudza jajniki do produkcji progesteronu i nie trzeba już potem prolutexu dawać.
W poniedziałek mam iść na badanie progesteronu, w następna niedzielę zrobić test ciążowy i w poniedziałek przyjechać na betę. Jeśli będę w ciąży, dostanę zwolnienie. Stary wpadł po transferze i się spytał lekarki czy da mi zwolnienie i coś na uspokojenie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
To teraz czekamy na piękną betę ✊✊✊
 
reklama
U mnie wszystko jest trochę bardziej skomplikowane. Amh mam takie sobie bo 1.84, podczas każdej z 3 stymulacji od 12-16 pobranych komórek ale zawsze połowa niedojrzała a druga połowa wadliwa. Z tego miałam tylko 2 blastki i niestety się nie udało. No i czeka mnie kolejna stymulacja.
Jak masz dużo dojrzałych komórek to i dużą szansę na wiele zarodków
Kurcze to wszystko zależy sama nie wiem od czego.. Ja mam AMH 1.13... miałam 1 stymulację, pobrano 10 komórek z czego 5 było ok, 4 się zapłodnily.. no i poszły do mrożenia.
 
Do góry