reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Byłam dzisiaj na kontroli i niestety krwiak lub jakaś inna pozostałość się nie wchłonęła ani nie wydaliła 🙄dostałam skierowanie na cito na łyżeczkowanie i właśnie jestem w szpitalu i czekam na decyzje czy zabieg dzisiaj czy jutro. Normalnie mam już dość 🤯
Trzymaj się kochana ❤
Niech już ten cholerny pech Cię opuści, bo ileż można 😞
 
Dziewczyny moja kumpela jest w trakcie stymulacji. Dzisiaj dopiero 6ds a endometrium już ponad 9mm.
Gdzieś kiedyś słyszałam, że endo może być za grube?? Jaka jest maksymalna dopuszczalna grubość do transferu? Wszędzie tylko czytam o zbyt cienkim endo a o zbyt grubym nie ma zbyt dużo informacji. Miała któraś z was taką sytuację?
Z tego co pamiętam annemarie miała zbyt grube.
 
@Evela.6 jak sytuacja u Ciebie? Kiedy transfer? Dostałaś coś extra do transferu typu acoffil czy inne cuda [emoji848]
Cały czas trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]
Właśnie doczytałam, że idzie super
Tak, kochana idzie ok [emoji847]
Obstawiła mi tym co nasza kazała więc : teraz tylko Estrofem i Accard, od pt wieczora luteina (zwykła luteina bo to przyjmowalam przed receptywnoscia), 3 dni przed transferem wlew z accofilu, a później podskórnie 0.2 do 3 dnia po transferze, od dnia transferu heparyna, Plaquenil, Buscopan forte i Nospa forte. Nie będę miała wlewu z Atosibanu tym razem. Wzięliśmy znów AH i Embryo Glue. Rozmawiałam z nią o tym i ona polecała. A ja jakoś wewnętrznie będę czuła się spokojniejsza. I to embriolog zadecyduje po rozmrozeniu czy AH jest konieczne.
Także jest tego troche . Mam nadzieję, że to wszystko przyczyni się do sukcesu. [emoji120]
Zrezygnowalam tylko z tych 3 weryfikacji po bo za dużo stresu ostatnio mnie to kosztowało. [emoji85]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moja kumpela jest w trakcie stymulacji. Dzisiaj dopiero 6ds a endometrium już ponad 9mm.
Gdzieś kiedyś słyszałam, że endo może być za grube?? Jaka jest maksymalna dopuszczalna grubość do transferu? Wszędzie tylko czytam o zbyt cienkim endo a o zbyt grubym nie ma zbyt dużo informacji. Miała któraś z was taką sytuację?
Z tego co pamiętam annemarie miała zbyt grube.
Wiesz co.. Ja miałam za grube ale tylko podczas stymulacji. Nie pamiętam ale przed 12 dniem miałam 1,5 co już mnie dyskwalifikowało.. Ale to tylko przy stymulacji, tak jakby wina tych leków... Później, przygotowując się do transferu, zawsze miałam ładne 9mm. Może Twoja koleżanka też jest przykładem takim jak ja🙂
 
Tak, kochana idzie ok [emoji847]
Obstawiła mi tym co nasza kazała więc : teraz tylko Estrofem i Accard, od pt wieczora luteina (zwykła luteina bo to przyjmowalam przed receptywnoscia), 3 dni przed transferem wlew z accofilu, a później podskórnie 0.2 do 3 dnia po transferze, od dnia transferu heparyna, Plaquenil, Buscopan forte i Nospa forte. Nie będę miała wlewu z Atosibanu tym razem. Wzięliśmy znów AH i Embryo Glue. Rozmawiałam z nią o tym i ona polecała mimo. A ja jakoś wewnętrznie będę czuła się spokojniejsza. I to embriolog zadecyduje po rozmrozeniu czy AH jest konieczne.
Także jest tego troche . Mam nadzieję, że to wszystko przyczyni się do sukcesu. [emoji120]
Zrezygnowalam tylko z tych 3 weryfikacji po bo za dużo stresu ostatnio mnie to kosztowało. [emoji85]
O wow, to faktycznie jesteś mega obstawiona. Tym razem beta będzie do nieba 🥰
Bardzo się cieszę, że pani doktor jest tak skłonna do współpracy 😉
 
Dziewczyny moja kumpela jest w trakcie stymulacji. Dzisiaj dopiero 6ds a endometrium już ponad 9mm.
Gdzieś kiedyś słyszałam, że endo może być za grube?? Jaka jest maksymalna dopuszczalna grubość do transferu? Wszędzie tylko czytam o zbyt cienkim endo a o zbyt grubym nie ma zbyt dużo informacji. Miała któraś z was taką sytuację?
Z tego co pamiętam annemarie miała zbyt grube.
Tak,u mnie bylo w kosmos.Klinika w Pradze robila transfery na grubosci 10-14 mm,takie mieli zasady.Ostatni transfer zrobili na 17 mm ,tylko dlatego ze endo bylo 3 fazowe,gotowe do implantacji.Tak by mnie wyslali 600 km do domu🤣
 
reklama
Do góry