reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Ci za te słowa❤️ Tak wiem. Ja zaczynam być w rozsypce, ale staram się trzymać. Myślę sobie, ze moze moje dziecko jest leniwe, moze przez odstawienie lekow zwolnilo rozwoj, ale przyspieszy. Modle sie codziennie nowenna pomejanska 🙏
Dr sam widzac moja bete powiedzial, ze strasznie zwolnila, a ktoras z Was tu na forum w podobnym czasie po transferze do mnie miala juz serduszko i bete pow. 40 tys, wiec takie cos zalamuje. Postaram sie byc jeszcze pelna nadziei i dobrej mysli, staram sie go zatrzymac. ❤️
Kochana nie rób bety, tak jak podpowiadają dziewczyny, lepiej zainwestuj te pieniądze w wizytę u ginekologa. Idź do jakiegoś dobrego w okolicy z dobrym sprzętem i myślę, że wyjaśni się, poszłabym tak 35 dpt. A który dzisiaj masz dzień?
 
reklama
Dziewczyny ja już w domku z kropiem jestem. Ogólnie dziś jakoś wszystko sprawnie poszło, mało osób było. Do transferu tylko ja i 1 Pani do punkcji, zawsze są kolejki, a dziś spokój. Teraz tylko wytrzymać do bety, choć nadzieii jakoś dużych nie mam. Niestety, ale w głowie siedzi myśl 3 transfery się nie udały więc czemu teraz ma być inaczej...
 
Dziewczyny ja już w domku z kropiem jestem. Ogólnie dziś jakoś wszystko sprawnie poszło, mało osób było. Do transferu tylko ja i 1 Pani do punkcji, zawsze są kolejki, a dziś spokój. Teraz tylko wytrzymać do bety, choć nadzieii jakoś dużych nie mam. Niestety, ale w głowie siedzi myśl 3 transfery się nie udały więc czemu teraz ma być inaczej...
No to życzę dużoo spokoju i wiary 😘
 
Kochana wiem.co przechodzisz dwa razy tak miałam. Nie wydawaj pieniędzy na betę. Nic ona ci nie powie. Tylko usg. Kiedy teraz dokładnie idziesz ?
Idę 07.07 w środę, ale tu u siebie. Czas i koszty dojazdu do warszawy znowu po tygodniu plus wizyta tam za 430 zl mnie przerasta. Tutaj bede miala usg u mojego lekarza w Medicover w ramach mojego abonamentu. Szkoda jechac kawal drogi, zeby potem wracac np placzac cala droge😥
 
Kochana nie rób bety, tak jak podpowiadają dziewczyny, lepiej zainwestuj te pieniądze w wizytę u ginekologa. Idź do jakiegoś dobrego w okolicy z dobrym sprzętem i myślę, że wyjaśni się, poszłabym tak 35 dpt. A który dzisiaj masz dzień?
Dzisiaj mam 31 dpt. Bete hcg mam na skierowaniu od mojej endokrynolog wiec nie bede za nia placic. Moze dopiero w poniedzialek sprawdze w takim razie. Nie wiem. Ogolnie wszystko to mnie dobija, zastanawiam sie czy to moja wina bo bylam w pracy, na zakupach, z psem i potem pieklam ciasto i obiad robilam a w nocy po tym dniu dostalam krwawienia i sie posypalo😥. Ale i tak nigdy tak dlugo nie siedzialam na l4 i az tak ostrozna nie bylam. Straszne to wszystko😥 ze kobieta tyle musi znosic a jeszcze nie raz jest do dupy
 
Idę 07.07 w środę, ale tu u siebie. Czas i koszty dojazdu do warszawy znowu po tygodniu plus wizyta tam za 430 zl mnie przerasta. Tutaj bede miala usg u mojego lekarza w Medicover w ramach mojego abonamentu. Szkoda jechac kawal drogi, zeby potem wracac np placzac cala droge😥
Masz rację. Popieram, a może jednak będziesz płakać ale ze szczęścia. Tego ci życzę!
 
Dziękuję Ci za te słowa❤️ Tak wiem. Ja zaczynam być w rozsypce, ale staram się trzymać. Myślę sobie, ze moze moje dziecko jest leniwe, moze przez odstawienie lekow zwolnilo rozwoj, ale przyspieszy. Modle sie codziennie nowenna pomejanska 🙏
Dr sam widzac moja bete powiedzial, ze strasznie zwolnila, a ktoras z Was tu na forum w podobnym czasie po transferze do mnie miala juz serduszko i bete pow. 40 tys, wiec takie cos zalamuje. Postaram sie byc jeszcze pelna nadziei i dobrej mysli, staram sie go zatrzymac. ❤️
Kochana to ja jestem jakimś ewenementem bo u mnie przy becie 700 był pęcherzyk ciążowy ale bez zarodka wiadomo i to był 16 dpt a w 26 dpt moja beta była tylko 10 tys i już byłam pewna ze po wszystkim a na usg zarodek z sercem ❤️ Jedna będzie miała bete 40 tys a inna 15 tys w tym samym dniu. Jak weszłam do gabinetu pani dr i powiedziałam ze malutka beta to odrazu mi powiedziała ze z niższych bet były piękne zdrowe ciąże
 
reklama
Do góry