reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze
Nabierajcie sił. Gratuluję i ściskam mocno.
Pozdrawiam.
 
reklama
Kate_p7 zdrówka dla całej waszej trójki! Dziewczynki troszkę wcześniej na świat przyszły ale najważniejsze że dają radę 😎
 
Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze resztę
Gratuluję kochana! ❤️
 
@Kashyw83 przytulam do ❤️ mocno wiem jaki to stres i nerwy ale zobaczysz że w tym cudzie jeszcze uslyszysz💞 widocznie to leniuszek i potrzebuje więcej czasu żeby się rozruszać - trzymam ✊ i modlę się za Was mocno 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Cappuccinko1988 gratuluję i to ogromnie 😍🥰🥰🥰🥰🥰 życzę spokojnej i cudownej ciąży bezproblemowej ❤️❤️❤️❤️❤️
@kate_p7 Witamy dziewczynki na świecie! 🥳🥳🥳 Gratulacje 🥰🥰🥰 teraz tylko życzyć wam dużo zdrowia i cierpliwości ❤️❤️❤️
@Riddikulus trzymam ✊✊za betę do kosmosu ❤️❤️❤️

@Ruda08 @Brakujemiwiary @DagLer mocne ✊za same dobre wiadomości 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
I wszystkim tu zgromadzonym życzę z calego❤️ miłego i pełnego pozytywnych niespodzianek dnia 💞💞💞💞
 
Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze resztę
Gratulacje, jesteś pod dobrą opieką, cudownie że są już z Tobą, zdrowia dla Waszej trójki:*
 
Babeczki proszę o interpretację wyników. Transfer był 21.06 więc dzisiaj jakiś 10dpt.
Screenshot_20210701-092001_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Do góry