reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze
Nabierajcie sił. Gratuluję i ściskam mocno.
Pozdrawiam.
 
reklama
Kate_p7 zdrówka dla całej waszej trójki! Dziewczynki troszkę wcześniej na świat przyszły ale najważniejsze że dają radę 😎
 
Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze resztę
Gratuluję kochana! ❤️
 
@Kashyw83 przytulam do ❤️ mocno wiem jaki to stres i nerwy ale zobaczysz że w tym cudzie jeszcze uslyszysz💞 widocznie to leniuszek i potrzebuje więcej czasu żeby się rozruszać - trzymam ✊ i modlę się za Was mocno 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Cappuccinko1988 gratuluję i to ogromnie 😍🥰🥰🥰🥰🥰 życzę spokojnej i cudownej ciąży bezproblemowej ❤️❤️❤️❤️❤️
@kate_p7 Witamy dziewczynki na świecie! 🥳🥳🥳 Gratulacje 🥰🥰🥰 teraz tylko życzyć wam dużo zdrowia i cierpliwości ❤️❤️❤️
@Riddikulus trzymam ✊✊za betę do kosmosu ❤️❤️❤️

@Ruda08 @Brakujemiwiary @DagLer mocne ✊za same dobre wiadomości 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
I wszystkim tu zgromadzonym życzę z calego❤️ miłego i pełnego pozytywnych niespodzianek dnia 💞💞💞💞
 
Niestety nie udało zatrzymać się akcji porodowej. Przebiłam tokolize, pessar zdjęli bo główka już była i rozwarcie po zdjęciu 7 cm. Po godzinie 13:00 pojawiły się dziewczyny bliźniaczka 1 1940g 45 cm 8 pkt , druga 2010g i 48 cm 9 pkt. Mimo ze to 32tc oddychają samodzielnie, ale karmione są przez sondę. Na zapas jak będzie ok to wyjmą. I w końcu poród siłami natury. Bo ponoć nie było lepszej opcji i to rzadko się zdarza. A ja mogę bo główki obie w dół. Jutro opisze resztę
Gratulacje, jesteś pod dobrą opieką, cudownie że są już z Tobą, zdrowia dla Waszej trójki:*
 
Babeczki proszę o interpretację wyników. Transfer był 21.06 więc dzisiaj jakiś 10dpt.
Screenshot_20210701-092001_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Do góry