reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

10dc pęcherzyki po 13-14mm edno 11. Puncja w piątek o 8.00... Ale mnie załamała.... Transfer najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu... Bo jest dużo pęcherzyków i dla mojego bezpieczeństwa, żeby nie było hiperstymulacji... Przykro mi.. Ogromnie.. W środę ma zostać podjęta jeszcze ostateczna decyzja na postawie wyników hormonów...
 
reklama
10dc pęcherzyki po 13-14mm edno 11. Puncja w piątek o 8.00... Ale mnie załamała.... Transfer najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu... Bo jest dużo pęcherzyków i dla mojego bezpieczeństwa, żeby nie było hiperstymulacji... Przykro mi.. Ogromnie.. W środę ma zostać podjęta jeszcze ostateczna decyzja na postawie wyników hormonów...
Wiem, że się trudno czeka, ale lepiej być dobrze przygotowanym niż zrobić coś szybko...
Były gdzieś takie statystyki, że więcej krio transferów się udaje niż świeżych, więc nie martw się za bardzo 🙂
 
10dc pęcherzyki po 13-14mm edno 11. Puncja w piątek o 8.00... Ale mnie załamała.... Transfer najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu... Bo jest dużo pęcherzyków i dla mojego bezpieczeństwa, żeby nie było hiperstymulacji... Przykro mi.. Ogromnie.. W środę ma zostać podjęta jeszcze ostateczna decyzja na postawie wyników hormonów...
Czasami lepiej poczekać, aczkolwiek rozumiem, że każdy stracony cykl jest dla nas rozczarowaniem.

Ja bym mogła rozpoczynać przygotowania do transferu za jakieś 7 dni, ale czekam na wyniki z cytologii, więc też jeden cykl muszę odpuścić. Trochę się w weekend zastanawiałam czy iść na wariata czy spokojnie jak już wyniki będą znane. [emoji6]
 
10dc pęcherzyki po 13-14mm edno 11. Puncja w piątek o 8.00... Ale mnie załamała.... Transfer najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu... Bo jest dużo pęcherzyków i dla mojego bezpieczeństwa, żeby nie było hiperstymulacji... Przykro mi.. Ogromnie.. W środę ma zostać podjęta jeszcze ostateczna decyzja na postawie wyników hormonów...
To tylko miesiąc a jeśli masz być lepiej przygotowana do transferu to to jest najważniejsze. Najpierw niech powstaną z tego piękne zarodki [emoji123][emoji110][emoji8]
 
Bzdura. W domu mozesz paracetamol. Dentysta moze podac znieczulenie, nie moze zrobic zdjecia. Znajdz dentyste, ktory nie zatrzymał sie w XIXw i bedzie ok. Oczywiście, ze w ciazy mozna leczyc zwby i ze znieczuleniem. Ba, wręcz trzeba.
No widzisz a mnie nastraszyli ze nie wolno paracetamolu nawet i wyobraź sobie ze dwie noce praktycznie nieprzespane z bólu. Dziś idę do innej dentystki mam nadzieję, że poszła z duchem czasu
 
Wiem, że się trudno czeka, ale lepiej być dobrze przygotowanym niż zrobić coś szybko...
Były gdzieś takie statystyki, że więcej krio transferów się udaje niż świeżych, więc nie martw się za bardzo 🙂
Coś w tym jest co piszesz. Miałam 5 transferów w tym 2 świeże.
Z tych 3 crio, w 2 beta ruszyla. Niestety za pierwszym razem poroniłam w 6-7 tygodniu ale obecnie jestem w ciąży już w 19 tygodniu.
U mnie świeże transfery to klapa.
 
reklama
Do góry