reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję. Właśnie nie byłam pewna, czy robili ci to już na lekach.
Czyli generalnie 1 cały cykl "zmarnowany" bo trzeba się przygotować jak do transferu a transferu nie ma [emoji17]
Słabo to widzę u siebie, jeśli nie zniosą kwarantanny to nie dam rady tyle razy przylatywać
No właśnie niestety trzeba znów te hormony w siebie ładować [emoji85]
Też mi się to w ogóle nie podobało bo chciałabym je ograniczyć w miarę możliwości bo mój organizm się buntuje [emoji85]
Oby to coś tylko wniosło.
No ja będę miała czwarta kwarantanne teraz po powrocie więc rok 2021 spędzam odizolowana [emoji1787]
 
reklama
No właśnie niestety trzeba znów te hormony w siebie ładować [emoji85]
Też mi się to w ogóle nie podobało bo chciałabym je ograniczyć w miarę możliwości bo mój organizm się buntuje [emoji85]
Oby to coś tylko wniosło.
No ja będę miała czwarta kwarantanne teraz po powrocie więc rok 2021 spędzam odizolowana [emoji1787]
Dziewczyny ja Wam współczuję z tymi lotami i kwarantanna ...oby to się szybko skończyło 😔😔😔
 
Nie skończy się...ludzie nie chcą się szczepić.
Ja się nie zamierzam szczepić 🤷🏼‍♀️ - przecież nie daje to żadnej gwarancji , znam osoby które zaraz po 2 szczepionce ciężko przechodziły covida noi kompletnie nie działa na mutacje wiec sensu nie widze 🙃. Moja pani ginekolog i lekarz który się mną zajmuje w klinice tez odradzają przy staraniach o ciąże .
 
Ja się nie zamierzam szczepić 🤷🏼‍♀️ - przecież nie daje to żadnej gwarancji , znam osoby które zaraz po 2 szczepionce ciężko przechodziły covida noi kompletnie nie działa na mutacje wiec sensu nie widze 🙃. Moja pani ginekolog i lekarz który się mną zajmuje w klinice tez odradzają przy staraniach o ciąże .
Ja tez sie nie zaszczepie.Nie bede krolikiem doswiadczalnym.Najpierw mialo byc ze szczepionki 2 i juz.Teraz trzeba 3 dawke i co roku.A i tak gwarancji nie ma.Nie krytykuje tych co sie zaszczepili po prostu ja tego nie zrobie co nie oznacza ze jestem przeciwna innym szczrpionkom bo nie,tylko na covid😉
 
Ja tez sie nie zaszczepie.Nie bede krolikiem doswiadczalnym.Najpierw mialo byc ze szczepionki 2 i juz.Teraz trzeba 3 dawke i co roku.A i tak gwarancji nie ma.Nie krytykuje tych co sie zaszczepili po prostu ja tego nie zrobie co nie oznacza ze jestem przeciwna innym szczrpionkom bo nie,tylko na covid😉
wydaje mi sie ze ile ludzi tyle opini, ja sie szczepie np, transfer opozniam zeby wlasnie wziasc 2 dawki szczepionki. pewnie dopiero w sierpniu bede transowac, moj lekarz np popera szczepienia ale to jrst kazdego indywudualna decyzja i nie ma co dyskutowac czy lepiej szczepic czy nie
 
Kochane mam pytanie odnośnie stymulacji . Dziś 4 dzień cyklu , jestem po 2 zastrzykach menopur . Okres zawsze miałam po 6 dni . A ja już wczoraj mało co miałam a dziś to minimalne ślady ... tez tak miałyście podczas stymulacji ? Przez pierwsze 2 dni „lało się jak z dzika ” a teraz wogole ?🙃
 
No właśnie niestety trzeba znów te hormony w siebie ładować [emoji85]
Też mi się to w ogóle nie podobało bo chciałabym je ograniczyć w miarę możliwości bo mój organizm się buntuje [emoji85]
Oby to coś tylko wniosło.
No ja będę miała czwarta kwarantanne teraz po powrocie więc rok 2021 spędzam odizolowana [emoji1787]
Kochana ja 4 miesiące jak na kwaranntanie, wszystko w IE było zamknięte, po przylocie do kraju, kwarantanna w hotelu 🙈 na szczęście pomału otwierają, we wtorek wracam do pracy w końcu! I już planuję urlop 😉 i będę mogła zacząć stymulację 😊😊
 
reklama
Dziękuję. Wydarzyło się coś kosmicznego, pierwszy raz jestem w ciąży. Ja stara d.. i mój mżonek z 1,5% morfologia nasienia, to się nadaje do księgi guinessa.
Może to nadinterpretacja, ale oboje zrobiliśmy sobie oczyszczanie organizmu.

Kochana wiem, że tym razem u Ciebie się nie udało w Czechach... tak mi przykro, ale jeszcze nie powiedziałaś ostatniego słowa. Proszę przypomnij mi czy Wy tam mieliście jeden zarodek?
 
Do góry