reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mozesz napisac który lekarz Invicta zlecił Ci zastrzyki podskórne z accofil i na podstawie czego? Oni nie badaja KIR....
Ale powiem ci szczerze że wszystko może się zmienić po receptywnosci która mam mieć
Pamiętam tylko jego słowa no zaszła pani w ciążę teraz musimy podać accofil żeby pani donosila
Więc wiesz wszystko zależy od wyniku pewnie
 
reklama
Ale powiem ci szczerze że wszystko może się zmienić po receptywnosci która mam mieć
Pamiętam tylko jego słowa no zaszła pani w ciążę teraz musimy podać accofil żeby pani donosila
Więc wiesz wszystko zależy od wyniku pewnie
W wyniku receptywnosci nie dowiesz się czy accofil podskrónie jest potrzebny a jedynie z badania KIR
 
Ty swojego jedynaka pierw wychowaj a potem będziesz resztę zgarniać :p
U Fredki bedzie kombo - nie tylko transfer sie uda, ale tez walczak sie podzieli i bedzie miec zajecie na pare lat [emoji16]
Kciukasy za jutro [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja dzis zabralam corke na shopping, mowie potrzebujesz sukienki ns chrzciny siostry. Bedziesz sobie mogla wybrac...
Ofkors wrocilysmy do domu z sukienka Frozen [emoji2358][emoji2358][emoji23][emoji23][emoji38][emoji38]
 
Pochwal nam się Synkiem jak się ogarniesz, dawno tu chłopca nie widziałam 😍
@Czarna1985 na zdjęcie Twojego szczęścia też czekamy 😘
Prosze bardzo kochana. Mamy juz tydzien🥰mama i tata zakochani na maksa❤❤❤
 

Załączniki

  • 20210329_080326.jpg
    20210329_080326.jpg
    474,8 KB · Wyświetleń: 162
reklama
Do góry