reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

13.08. - usg @klaudiaanita ✊ ✊ ✊
13.08. - usg @KarolinaJ79 ✊ ✊ ✊
13.08. - usg @bazylia128 ✊ ✊ ✊
13.08. - transfer @kate_p7 ✊ ✊ ✊
14.08. - 2 weryfikacja @Riddikulus
14.08. - transfer @Linaaa
14.08. - punkcja @Alkalalka82
17.08. - beta @cikulinka
17.08. - beta @Waleczna36
18.08. - wizyta serduszkowa @Czarna1985
19.08. - 3 weryfikacja @Riddikulus
19.08. - wizyta przed transferem @maria_92
24.08. - wizyta serduszkowa @Mirka30
24.08. - wizyta przed transferem @Ananasowa93
27.08. - wizyta w klinice @Camilleka
27.08. - wizyta przed kriotransferem @pauli890
04.09. - początek stymulacji @Evela.6

2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu ❤
2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-10-30 Laurka2019 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netiaskitchen - termin porodu ❤
2020-11-11 Smętna30 - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@klaudiaanita @KarolinaJ79 @bazylia128 doczekałyście się :) wielkie ✊✊✊✊✊✊ za piękne widoki, pęcherzyki ciążowe i serduszka!!!! czekamy na wieści ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ niech to będzie dla Was cudowny i szczęśliwy dzień!!!
@kate_p7 mocne ✊✊✊✊ za dzisiejszy transfer :) życzę Ci żeby to był ten ostatni ❤ ❤ ❤

✊✊✊✊✊✊ za wszystkie Dziewczyny działające zza krzaków ☺☺☺
@klaudiaanita @bazylia128 @KarolinaJ79 za najpiękniejsze pierwsze zdjęcie swoich kropków😊😊😊😊✊✊✊
@kate_p7 powodzenia na transferze✊✊
 
Taaa dystans i spokoj:-))) Zobaczymy co przyszłość nam przyniesie. Ja do godziny 7:00 zdarzyłam już coś w pracy spierniczyc ... no cóż taki life:-) o 11:00 mam kroplówkę z atosibanu. Bardzo chce się wymiotować po tym?
Ja w ogóle nic nie czułam. Miałam ją 3 razy. Nawet nie wiedziałam że mogą być mdłości.
Ale ja też super znoszę znieczulenie ogólne, więc może moja opinia nie jest miarodajna... Oby dla Ciebie też kroplówka nie była uciążliwa...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie mam encortonu nie przepisał mi lekarz:-( mam tylko acard. Mam transfer jutro teraz to już nie ma znaczenia. Bo to ponoć z dwa tygodnie przed transferem powinno zacząć się brać. Jak teraz nie wyjdzie to immunologia i sterydy pewnie, albo nic mi nie wyjdzie. Ja się zastanawiam czy to łyżeczkowanie jednak coś nie zmieniło. Niby histeroskopia ok, ale przecież nie wszystko widzimy.
kup sobie na necie...... encorton i bierz

lyzeczkowanie jesli zle wykonane z pewnoscia moze dac duzo odpowiedzi..... i masz racje - histeroskopia pokaze duzo ale nie wszystko.... tak jak te testy czy brac encorton czy nie - wychodza czasem false negative
 
Do góry