reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Szwagier rozmawiał z dyrektorem szpitala. Kazal mnie bardzo przeprosic i zaprosil mnie na rozmowe. Powiedział ze pieniążki zwroci. Poszla skarga na ta Pania i powiedział że ona leci ze swojego stanowiska . Nie jestesmy piersi ktorzy na nia narzekamy. Obiecal ze zajmie sie ta sprawa i idzie do laboratorium wszystko wyjasnic😱😱😱
A JAKIE NERWY TUTAJ BYLY🤣🤣🤣🤣ZA TO TEZ POWINNA POLECIEC😀😀😀
 
reklama
Naprodukowalas kobito [emoji2956]
Duzo tych jejeczek😁 u mnie byko podobnie ja mialam 17 z czego 11 było prawidłowych 9 zostało zapoldnionych i w rezultacie mam 5 ładnych blastocyst. Czyli mam 5 prób 😊 mysle ze calkiem ok z tym ze po tak duzej ilości jejeczek mialam transfer odroczony ponieważ próba byla by nie udana sam lekarz mi tak powiedział. Transfer nialam teraz 30.07 ☺️ i czekam tetaz zrby isc zrobic wynik z krwi ☺️ zobaczymy co mi wyjdzie jestem dobrdj myśli 🥰
 
reklama
@Kiwibanan a jak u Ciebie? kiedy masz jakąś wizytę i jak się czujesz? który to już tydzień?
19 sierpnia mam badania prenatalne. Juz 10 tydzien. Na usg wszystko dobrze. 30 lipca osoba mierzyła 2,7cm i usłyszałam serduszko.❤❤ Ja czuję się lepiej. Koło 6-7 tygodnia mdłości ustąpiły. Dzwigało mi się tylko podczas mycia zębów po kazdej miętowej paście to kupiłam truskawkową dla dzieci i jest ok. Z objawow które się utrzymują to brak sił,senność i zmęczenie. Leżę na kanapie prawie całe dnie. Jak mam jechac na zakupy to kilka dni się zbieram bo jak juz glowę umyję i wyjdę z wanny to juz nie mam sily😃 ale bywają też lepsze dni😃 co ja Ci będę pisała...za niedługo sama doświadczysz😊 super że ostatnio tyle pozytywów się posypało. Gratuluję. To dowodzi temu że prędzej czy póžniej kazdej z Nas się uda.😃
 
Do góry