reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam betę dziś 10 dpt - 856 dziś w piatek 191. Progesteron 28.7 i Estradiol 356.7 Powiedzcie czy prog i E2 dobre?

Piękny wynik. Zajebiaszczo. Gratuluje !!

Oj widze że taki tu wysyp bet, że moje 5 typów to mało.

Oklaski dla pani nr 4

Przedstawiam wam moje szczęście Wiktorie [emoji1013]3350[emoji423]51cm do kochania [emoji7]
Zobacz załącznik 1151781

Coś przecudnego piękna jest Twoja córeczka !! Gratuluje!

Ja dzisiaj bete zrobiłam nie wiem po co bo i tak nic mi to nie dało ,nadal nie wiem czy drynić mogę na wakacjach 🤦‍♀️ Wynik żaden
Progesteron wyszedł mi 21 a Beta 5..
Do @ jeszcze tydzień

Czyżby moja ostatnia dedykowana ciężarna? ;) Mam nadzieje, że urosła Ci ta betka i już zaliczasz się do grona brzuchatych :)
 
@klaudiaanita slonce jak sie czujesz?
Czarna to musi byc jakis chory blad
Adus ja mysle ze tam sie tworza super dzieciaczki
I za wszystkie tu forumowe stymulujace betujace i wszystkie ktore maja punkcje ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊
Hejo 😘
Twój transfer tuż tuż 😁 Jupi😊
Mnie jeszcze katar męczy i dusze się trochę
A tak to zupełnie nic nie boli 🤷‍♀️
Tylko na twarzy wysyp obcych jak nigdy
Pije miętę i głowę muszę umyć-nie lubię
Jutro rano lecę ostatni raz na betę,trochę stres
Muszę sprawdzić czy w dobrym kierunku wszystko idzie
 
Piękny wynik. Zajebiaszczo. Gratuluje !!

Oj widze że taki tu wysyp bet, że moje 5 typów to mało.

Oklaski dla pani nr 4



Coś przecudnego piękna jest Twoja córeczka !! Gratuluje!



Czyżby moja ostatnia dedykowana ciężarna? ;) Mam nadzieje, że urosła Ci ta betka i już zaliczasz się do grona brzuchatych :)
Sii 😁po powrocie z wakacji Beta 1770👍
Jutro robię ostatnia weryfikacje
Zobaczymy co to będzie
 
Zrobiłam dziś sikanca na luziku. Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności. Tyle lat czekania.

Piękne kreski! Co za cudny widok?

Chłop nie zarył głową o sufit z szczęścia??

Dzisiejsze wyniki po 48h od pierwszej bety:
Bhcg 183, przedwczoraj było 62
Progesteron 9,9
Tsh 0,64
W klinice mówią, że bardzo ładny przyrost i że wszystkie wyniki w normie😀kolejna beta w piatek

I tylko takie betki powinn być:)

Gratuluje!

Jestem po USG. Dziś 22 dpt i kochane widziałam pikajacy punkcik ❤ 140 uderzeń na minutę 😍 szok! Tak ciężko mi uwierzyć. Wiem, że jeszcze daleka droga przede mną, ale jak widać to się udaje! Jak to lekarz mowil na ten czas ciąży jest dobrze, a nawet bardzo dobrze 😍 Trzymam kciuki za Was wszystkie ❤

Świetne wiadomości ! Bardzo sie ciesze. Żyjcie w zdrowiu :)
 
Jeszcze jestem przed transferem[emoji846] punkcja prawdopodobnie w piątek[emoji256][emoji110]
Powiem Wam laseczki, że piszecie jak Szekspir po dopalaczach tyle postów... a ja dopiero na 38 621 stronie :-) :):-) :):-) :):szok::szok:

Ale jak tu nie sprawdzić czy u Fredki wreszcie zatrybiło? no szperam i szperam a tu zero wiadomości. Ach ta adrenalinka postowo forumowa :D



Nadziejka mam nadzieje, że transfer poszedł pomyślnie :) Kibicuje Ci jak i wszystkim z całego serducha.



Pewnie już po, także trzymam kciuki za dobre wieści :)



Przepiękny wynik !! Ogromne spóźnione gratulacje :) Tak czułam że będzie 5 ciężarnych do mojego powrotu i proszę jest pierwsza :D



O Tobie też czytam zaległości i jestem ciekawa co to tam będzie :D

Tak tak wariatka nie ma co robić. Ostatni dzień z urlopu to mam czas :D
 
reklama
Dziewczyny 1.66
Ze jak?! 😭😭😭 dlaczego 😭😭😭 czarnulka, przytulam Cię z całego serca ❤️😔🙁
Już doczytałam ze się gamonie pewnie pomylili, bo przecież faktycznie do ciula nie mogła aż tak spaść! Tym bardziej ze taka piękna krecha na teście ❤️ Oj należy im się tam zadyma, mąż ma racje!
Powtórz jutro, będziemy wszystkie czekać w mega napięciu 😰
 
Ostatnia edycja:
Do góry