reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej, super.. Zmęczona plazowaniem, mieliśmy przyjaciół w gościach, a jutro albo we wtorek na camping wyruszamy :biggrin2: Muszę zająć się czymś aby nie myśleć o hodowli bo wtedy mnie w żołądku ze stresu ściska.. Staram się całkiem o tym zapomnieć..
Dokładnie, trzeba się koniecznie zająć czymś innym 😊najlepiej zdala od domu🙂
 
reklama
Dziewczyny czy jak dodałam sobie utrogestan 1 globulek popołudniu to mogłam. Pobolewa mnie brzuch wiec stwierdziłam ze może to jest związane z tym ze właśnie wtedy mam tylko duphaston a leki dowciapne mam rano i wieczorem ???? Hmmmm
Powiem Ci ze ja biorę 3x1 utrogestan 3x1 duphaston 1 zastrzyk prolutex. A Ty oprócz utrogestanu bierzesz coś jeszcze?
 
Wiesz ze nie ma narazie czego gratulaowac - chyba tylko kilka dni spokoju do nastepnego USG ;) Ty mialas takie fajne przyrosty to az pewnie chce sie frunac wtedy na USG - ja ide jak jakas wyrocznie ;) smiac mi sie caly czas chce z mojego lekarza - juz to chyba pisalam ze mu sie chwale ze nie plamie nic a ten wyjmuje to cos ze mnie i z takim usmiechem - no juz Pani krwawi - naprawde trzeba potrafic go zrozumiec czasami jest NIEDOOGRANIECIA - @Linaaa a ty co o nim sadzisz?
Hej. No jest specyficzny. To chyba najlepsze określenie, taki dziwny że trudno opisac. Bardzo Ci gratuluję❤️🧡💛, wiem że za wcześnie żeby się cieszyć ale jednak napawa to jakąś nadzieja, przynajmniej mnie bo jestem przed transferem. Wizyta w czwartek. Dziś cały dzień na kajakach - korzystam póki mogę😉😉
 
Dziewczyny jakie miałyście wyniki progesteronu? Mi się waha między 30 a 33... I tak się zastanawiam czy to nie za mało... Jak myślicie?
 
Pow.20 jest dobrze :))
Dzięki 😁 a wiecie jak się liczy ciąże po criotransferze 5dniowej blastocysty? Tak się zastanawiam kiedy zacznie bić serducho albo kiedy pojawi się pęcherzyk żółtkowy... Nigdy nie miałam okazji zobaczyć na USG... Jak to u Was było? Czy to jest normalne że w 16 dpt jeszcze nie było widać pęcherzyka żółtkowego?
 
reklama
Dzięki [emoji16] a wiecie jak się liczy ciąże po criotransferze 5dniowej blastocysty? Tak się zastanawiam kiedy zacznie bić serducho albo kiedy pojawi się pęcherzyk żółtkowy... Nigdy nie miałam okazji zobaczyć na USG... Jak to u Was było? Czy to jest normalne że w 16 dpt jeszcze nie było widać pęcherzyka żółtkowego?
U mnie serce było w 24dpt.
 
Do góry